Trzy portale...

...jeden wspólny cel

Naszą misją jest dostarczenie kompleksowych i profesjonalnych informacji o meblach, ich produkcji, możliwościach aranżacyjnych
oraz o najnowszych trendach w wyposażeniu wnętrz z wykorzystaniem możliwości, jakie oferuje Internet.

Szybki transfer uporządkowanych tematycznie informacji oraz nieograniczony zakres odbiorców to atuty portali, dzięki czemu stają się one nieodłącznym narzędziem funkcjonowania w branży. Wysoki poziom merytoryczny, rzetelność i fachowość informacji zawartych w serwisie gwarantuje zaangażowany i doświadczony zespół profesjonalistów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i wraz z Państwem chcemy kreować wirtualny świat, który pozytywnie wpłynie na meblarską rzeczywistość.

Zapraszamy do współpracy!

Więcej Więcej Więcej

Meblarstwo.pl jest portalem skierowanym przede wszystkim do odbiorców indywidualnych zainteresowanych meblem jako produktem, ale także do szeroko pojętych grup związanych z branżą meblarską, takich jak: producenci mebli, importerzy, hurtownicy, salony meblowe, detaliści i projektanci. Stanowi źródło informacji oraz platformę komunikacji pomiędzy producentami i dostawcami a odbiorcami, m.in. w zakresie dostępnej na rynku oferty mebli.

[ Zamknij ]

Produkcja mebli to profesjonalny portal będący przede wszystkim źródłem informacji i miejscem wymiany specjalistycznej wiedzy w zakresie produkcji mebli pełniącym jednocześnie rolę dydaktyczną. Omawiane na portalu zagadnienia obejmują tematyką materiały potrzebne do produkcji mebli jak i maszyny, narzędzia i akcesoria meblowe. Skierowany jest do producentów mebli i fachowców z branży (stolarzy, tapicerów, lakierników, itp.) oraz importerów, hurtowni i sklepów detalicznych.

[ Zamknij ]

Wnetrzarstwo.pl jest to serwis, którego odbiorcami są zarówno osoby indywidualne szukające inspiracji jak i designerzy oraz osoby zainteresowane wzornictwem. Ze względu na tematykę poza ww. odwiedzany jest również przez osoby z branży, podmioty oferujące elementy wyposażenia wnętrz, producentów mebli, elementów wyposażenia wnętrz, dodatków dekoracyjnych jak i częściowo sektora budowlanego (drzwi, schody, okna, podłogi) oraz małej architektury. Oprócz propozycji producentów i dostawców w zakresie wnętrzarstwa, treści zawarte na portalu prezentują także pomysły designerów, porady, rozwiązania i praktyczne wskazówki dotyczące aranżacji wnętrz oraz przestrzeni, w tym tarasów, balkonów i ogrodów. [ Zamknij ]