Piece wolnostojące dużego formatu

źródło: www.godin.pl

Zobacz także:

 • Targi Home Decor 2014

  12 marca 2014

  Lutowej edycji targów Meble Polska 2014 towarzyszyły targi wyposażenia wnętrz Home Decor. Jest to miejsce prezentacji wnętrzarskich nowości a także inspiracji, którą można było zaczerpnąć podczas zwiedzania wystaw firm prezentujących swoją ofertę na targach Home Decor. Wystawa ta to także okazja do zapoznania się z najnowszymi wnętrzarskimi trendami. My także w poszukiwaniu inspiracji i nowych trendów odwiedziliśmy kilkanaście ciekawych wystaw, między innymi stoisko firmy Wood & Wine, która jako jedyna w Polsce wykonuje podłogi z beczek po winie, sherry czy brandy. Rozmowa z właścicielami firmy Wood & Wine przeprowadzona podczas targów Home Decor 2014 ukaże się wkrótce na portalu wnętrzarstwo.pl Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorelacji z targów Home Decor 2014.  

 • arena DESIGN 2014

  18 marca 2014

  Arena DESIGN to wydarzenie towarzyszące targom Meble Polska i Home Decor, które trwały od 18 do 21 lutego 2014 roku w Poznaniu. Odwiedzili je wybitni specjaliści z dziedziny designu, między innymi gość specjalny australijski projektant Brodie Neill. Zwiedzający mieli okazję wziąć udział w inspirujących wykładach, licznych warsztatach, a także zapoznać się z wystawami i ekspozycjami firm, które inwestują w doskonałe wzornictwo. Z olbrzymim zainteresowaniem publiczności spotkał się wykład gościa specjalnego - australijskiego projektanta Brodiego Neilla. Designer wystąpił dwukrotnie w strefie FORUM - w pierwszym wykładzie zabrał uczestników w podróż od wstępnej koncepcji aż po ukończenie kompletnego projektu. Prelegent podczas spotkania wskazał możliwe zagrożenia, jakie mogą kryć się nawet za najprostszą formą. Po raz drugi Brodie Neill wystąpił w towarzystwie polskich projektantów: Marii Jeglińskiej, Oskara Zięty i Pawła Grobelnego, którzy rozmawiali na temat zaskakujących materiałów. Hitem arena DESIGN był także wykład o materiałach przyszłości Kaspara Guldagera Jorgensena, który jest uznawany za rzecznika przyszłościowych idei w projektowaniu. Wysoka frekwencja w strefie FORUM utrzymywała się przez wszystkie dni wydarzenia, w tym m.in. podczas prezentacji drugiego gościa specjalnego Sandera Muldera, panelu dyskusyjnego na temat materiałów z udziałem Piotra Kuchcińskiego, Mikołaja Wierszyłłowskiego i Leonardo Talarico, spotkania z Januszem Kaniewskim, wykładu Christiana Siegera, Krzysztofa Ingardena i wielu innych prelekcji z cenionymi projektantami i architektami. Laureaci TOP DESIGN awardPodczas arena DESIGN 2014 odbyła się uroczystość wręczenia nagród w międzynarodowym konkursie TOP DESIGN award. Większość zwycięzców to producenci z Polski, którzy uwierzyli, że dzięki dobremu designowi mogą zyskać przewagę nad konkurencją. Statuetki TOP DESIGN 2014 otrzymały:- VINCENZO DESIGN - stół CLOVER,- Euro-Granit Adamus - materiał LAPITEC,- Marmite - umywalka MIA,- PROFIm - XENON / XENON NET,- Marbet Style - kolekcja FIN,- boomini - Boomini White,- PIU Design - Style ALU, linia beton. Przez wszystkie cztery dni arena DESIGN w strefie warsztatowej odbywały się całodniowe spotkania kreatywne, gdzie pod opieką specjalistów można było tworzyć własne projekty. W otwartych warsztatach uczestnicy zgłębiali wiedzę m.in. na temat światła, materiałów, wyposażenia przestrzeni publicznej czy brandingu. Tegoroczna arena DESIGN zgromadziła rekordową w swojej historii publiczność. Według wstępnych danych blok targowy arena DESIGN, targi MEBLE POLSKA i HOME DECOR odwiedziło ponad 18 tys. zwiedzających. Znakomitą większość uczestników arena DESIGN stanowili projektanci i architekci, producenci, studenci oraz wykładowcy uczelni artystycznych. To dzięki ich obecności i chęci współpracy arena DESIGN może realizować swoją misję łączenia biznesu z designem.opr. (eb)  

 • iSaloni 2014

  09 maja 2014

  iSaloni 2014 by Kuba Kozłowski i Ania Małachowicz Miedź i orzech bielony to wyraźnie zarysowane trendy na tegorocznych największych na świecie targach mebli i designu Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie. Tegoroczna edycja targów iSaloni trwała od 8 do 13 kwietnia. Swojego obiektywu portalowi meblarstwo.pl użyczyli Kuba Kozłowski, specjalista ds. wystawiennictwa i projektant wnętrz, oraz Ania Małachowicz, architekt wnętrz, którzy na bieżąco śledzą światowe trendy. Zapraszamy do galerii zdjęć by Kuba Kozłowski i Ania Małachowicz.

 • ABOUT DESIGN 2014

  13 maja 2014

  Od 9 do 11 maja 2014 roku w gdańskim Amberexpo mieliśmy okazję zobaczyć prezentacje nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych, podziwiać oryginalne meble i nowatorskie elementy wyposażenia wnętrz a także awangardowe oświetlenie. A wszystko to podczas czwartej edycji Targów Designu & Aranżacji Wnętrz ABOUT DESIGN. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.