Barlinek - podłogi na medal

Zobacz także:

 • Kuchnia Nowoczesna

  25 sierpnia 2008

  Kuchnia nowoczesna to taka, która wkracza "na salony". To jeden z ważniejszych wyznaczników, które wpływają na najnowszą stylistykę. Inne kryterium to funkcjonalność, która wynika z designu. Meble kuchni w stylu nowoczesnym są bardzo oszczędne, fronty najczęściej gładkie, z coraz częściej podkreśloną fakturą powierzchni, z wyeksponowanymi słojami coraz modniejszych egzotycznych gatunków drzew. Zdarzają się również fronty z karbowaniami w poziomie. Obok frontów z laminatem o fakturze drewna stosowane są z ogromną popularnością fronty lakierowane na "wysoki połysk" oraz szklane wykonane z pleksi. Uchwyty proste, ze stali nierdzewnej lub całkiem niewidoczne: wpuszczane we fronty. Całkiem odważnie wkraczają kolory cięższe, natężone i głębokie. Modne stają się venge, bardzo ciemny brąz wpadający w czerń łączone z intensywną czerwienią, kremem i bielą. www.meblekuchenne.pl

 • Zmysłowa kąpiel...

  25 sierpnia 2008

  Współczesna łazienka powinna być tak zaprojektowana, by sprzyjać relaksowi. Coraz więcej osób chce mieć wygodny pokój kąpielowy, urządzony według najnowszych trendów. Wykończenie ścian i podłóg w łazience powinno sprzyjać odprężeniu. Dlatego pokój kąpielowy powinien mieć klarowną koncepcję estetyczną, w której liczy się przede wszystkim spójność stylu i harmonijne połączenie wszystkich elementów wykończenia oraz wyposażenia. Zmysłowa kąpiel przy blasku świec i w otoczeniu pełnym motywów z natury. Ekskluzywne płytki Maxima/Maxim o satynowym szkliwie, stanowią odwzorowanie klasycznego kamienia Travertino z charakterystycznymi liniami. Piękny, wydłużony kształt nadaje płytce szlachetności. Foresta ma grafikę drewna w intrygującej, rudobrązowej kolorystyce. Długi prostokąt formatu płytki podkreśla charakter naturalnej deski.

 • Malaga salon i jadalnia

  25 sierpnia 2008

  Malaga leży w Andaluzji, przenieśmy się tam na chwilę... Gorące hiszpańskie słońce, smak wytrawnego, czerwonego wina i słodkich rodzynek. W oddali widać port rybacki, małe kutry właśnie ruszają na łów. Słychać bijące dzwony, miejscowych Kościołów, właśnie tutaj urodził się największy artysta XXw Pablo Picasso. Zainspiruj swoje wnętrze Malagą.

 • Pomysł na łazienkę

  25 sierpnia 2008

  Projekt: Adam Kraszewski. Koncepcyjny projekt łazienki w domu prywatnym. http://www.lampeluna.com