Interiors & Design Warsaw 2014

Od 18 do 20 września 2014 roku na tragach Warsaw Build w Warszawie gościli specjaliści z branży budownictwa, architektury i wyposażenia wnętrz z całego świata. Targi te to nie tylko możliwość zaprezentowania swojej oferty, spotkania przedstawicieli branży, ale także do uczestnictwa w wydarzeniach specjalnych, między innymi pokazach montażowych. Warsaw Build to również okazja zdobycia wielu wyróżnień i nagród. W tym roku nowością był konkurs Diamenty Stolarki, w którym nagradzany był najlepszy design drzwi i okien.

Zobacz także:

 • Pomysł na łazienkę

  25 sierpnia 2008

  Projekt: Adam Kraszewski. Koncepcyjny projekt łazienki w domu prywatnym. http://www.lampeluna.com

 • Monte Carlo

  25 sierpnia 2008

  To ekskluzywna linia mebli do wnętrz hotelowych wykonana z zachowaniem najwyższej staranności z elementów litego drewna i naturalnej okleiny. Różne rozmiary łóżek - pojedyncze i podwójne doskonale spełniają wymagania apartamentów oraz pokojów o podwyższonym standardzie – zarówno jedno, jak i wieloosobowych. Starannie przeprowadzona miękka linia krawędzi elementów systemu oraz ciepły, orzechowy kolor tworzą niepowtarzalną atmosferę komfortu, niezbędną do pełni odprężenia i wypoczynku. Monte Carlo to meble dla wymagających, które pomogą stworzyć niepowtarzalny charakter Twojego hotelu.

 • Nowoczesna kuchnia

  25 sierpnia 2008

  Meble kuchenne produkowane są w oparciu o nasze, nowatorskie projekty, zgodnie ze światowymi trendami. Można również wykonać meble wg projektu dostarczonego przez Państwa. Materiały użyte do produkcji mebli kuchennych to drewno lite, płyta fornirowana, płyta lakierowana, płyta laminowana, stal, aluminium, szkło. Meble kuchenne wyposażone są w okucia i akcesoria renomowanych firm zachodnich. www.wnetrza.net.pl

 • Pokój dzienny

  25 sierpnia 2008

  http://www.domzpoddaszem.pl/