MtM Ostróda 2014

5 września 2014 roku zakończyły się Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie. Była to już 41. edycja tego wydarzenia. Na targach zaprezentowano cały przekrój oferty mebli oraz nowości na tym rynku. Wzornictwo zaprezentowane w Ostródzie to wachlarz propozycji, skierowanych do różnych oczekiwań: od bardzo nowoczesnej stylistyki, a nawet awangardowej, do klasyki w pełnym tego słowa znaczeniu.

Targom towarzyszył Festiwal Designu, który w doskonałym stylu wprowadził nas w świat sztuki, oryginalnego wzornictwa w projektowaniu mebli i przedmiotów codziennego użytku a także architektury. Była to okazja do spotkania i rozmów z projektantami i autorami wystaw biorących udział w tym festiwalu.  Było to kilka niezapomnianych dni spędzonych w świecie mebli i ich twórców.

Zobacz także:

 • Z wizytą w Chinach

  25 sierpnia 2008

  z wizytą w Chinach

 • Recepcja wizytówką firmy

  25 sierpnia 2008

  Recepcje powinny być miejscem wyróżniającym firmę i będącym jej wizytówką. To właśnie tu następuje pierwszy kontakt z klientem lub gościem. Oferta naszej firmy pozwala na swobodne poruszanie się w sferze kolorów i doboru elementów dekoracyjnych lad recepcyjnych. Różnorodność produktów pozwala dostosować kształty i wymiary lad ściśle do indywidualnych potrzeb, jednocześnie zapewniając funkcjonalność i komfort pracy.

 • Meble gabinetowe Office-Plus

  26 sierpnia 2008

  Gabinet menadżera powinien być miejscem funkcjonalnym, a jednocześnie podkreślać jego indywidualny charakter i styl. Meble gabinetowe jakie znajdziecie Państwo w ofercie naszej firmy pozwolą zaaranżować miejsce pracy najbardziej wymagającej kadry zarządzającej i kierowniczej. Pragniemy przedstawić Państwu różnorodne możliwości kompozycyjne oraz szeroką gamę kolorystyczną, która będzie sprzyjała kreatywności oraz efektywności pracy. Praca menadżera jest trudną pracą twórczą - my tworzymy optymalne, przyjazne środowisko do tego aby proces ten przebiegał bez zakłóceń. źródło: http://www.officeplus.pl

 • Aranżacje

  26 sierpnia 2008