Połączenie stylu i funkcjonalności

Sofy do salonu

źródło: www.stereodesign.pl

Zobacz także:

 • Home Decor 2010

  26 maja 2011

  HOME DECOR 2010 to przede wszystkim wydarzenie biznesowe. Zaproszenie do udziału w targach kierowane jest do profesjonalnych klientów (w tym detalistów, hurtowników, przedstawicieli sieci handlowych), a także do projektantów, architektów i deweloperów. Będą mogli oni zapoznać się z bogatą ofertą producentów i usługodawców działających zarówno w branży wyposażenia, jak i wykończenia wnętrz. Tradycyjnie podczas targów zaprezentowane zostaną tekstylia, dekoracje, usługi aranżacji wnętrz oraz wyposażenie pokoju, nowością zaś będą tematy związane łazienką, domowym spa, czy wykończeniem ścian i podłóg.

 • ABOUT DESIGN 2011

  26 maja 2011

  W dniach 25-27 marca 2011 roku odbyły się w Gdańsku po raz pierwszy Targi Wyposażenia Wnętrz, Wzornictwa & Sztuki Użytkowej ABOUT DESIGN. Organizatorem imprezy były Międzynarodowe Targi Gdańskie SA. Patronat Honorowy nad Targami sprawował Marszałek Województwa Pomorskiego - Mieczysław Struk oraz Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz.Wysoką wartość merytoryczną imprezy zapewnia współpraca ze Stowarzyszeniem Twórców Grafiki Użytkowej, Gdańską Fundację Przedsiębiorczości oraz Agencją Rozwoju Pomorza S.A.Misją tego przedsięwzięcia jest wykreowanie cyklicznego wydarzenia, prezentującego w szerokim zakresie designerskie rozwiązania w aranżacji wnętrz i przestrzeni mieszkalnych oraz promującego nowoczesne wzornictwo, sztukę i grafikę użytkową.ABOUT DESIGN to oferta skierowana zarówno do projektantów, dizajnerów, architektów, producentów, handlowców, deweloperów, inwestorów jak i klientów indywidualnych. Wśród wystawców znajdą się firmy oferujące nowoczesne meble, oryginalne akcesoria, ceramikę, tkaniny, szkło artystyczne, lampy, kuchnie, parkiety i marmury o standardzie odbiegającym od codziennych doświadczeń związanych z wizytami w marketach.

 • arena DESIGN 2010

  26 maja 2011

  arena DESIGN to cykliczne wydarzenie dedykowane tematyce współczesnego wzornictwa, projektowania przemysłowego i architektury. Celem projektu jest stworzenie prestiżowej platformy spotkań świata designu i biznesu, a także promocja najlepszych na arenie europejskiej praktyk w zakresie wzornictwa przemysłowego. Dla wygody uczestników i spójności przekazu szerokie spektrum prezentowanychzagadnień zamknięte zostało w przestrzeni pięciu stref tematycznych: FORUM, TOP DESIGN, KREATYWNI, EDUKACJA I WIEDZA.

 • Zow 2011

  30 maja 2011