Home Decor 2012

Targi HOME DECOR zadebiutowały w tym roku w nowym terminie. Jak mówi dyrektor targów Józef Szyszka: debiut możemy zaliczyć do szczególnie udanych.

W tym roku targi HOME DECOR, wraz z  wydarzeniem dedykowanym wzornictwu arena Design, zostały zlokalizowane w Pawilonie 5. Na targach swoją ofertę prezentowało 130 firm z 10 krajów. Wśród wystawców znalazły się czołowe firmy działające w branży wystroju i wyposażenia wnętrz, takie jak: Ado, Dekoma, Eurofirany, Flokatex, Hanipol, Gustav Gerster, Kalmar, Ridex, czy Witeks.  Wystawcy dobrze przygotowali się na cztery dni pełne intensywnych kontraktacji, ich stoiska licznie odwiedzali: przedstawiciele sklepów, hurtowni, sieci handlowych i hoteli oraz projektanci, architekci wnętrz i kupcy meblowi. Ci ostatni stawili się w tym roku wyjątkowo licznie, w związku z odbywającymi się w tym samym czasie na terenach MTP targami MEBLE POLSKA.

Targi obfitowały w branżowe wydarzenia, szkolenia, prelekcje, prezentacje i dyskusje. Pierwszego dnia wręczono Złote Medale na wspólnej gali targów MEBLE POLSKA i HOME DECOR, wyróżnienie targów HOME DECOR trafiło do Firmy Eurofirany za Kolekcję ceramiki artystycznej CHANEL, podczas targów zaprezentowano także ponad 80 rynkowych nowości.

Zobacz także: