Home Decor 2011

Zobacz także:

 • WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne 2014

  06 listopada 2014

  5 października 2014 roku zakończyły się 23. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz „WSZYTSKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne. Na tej trwającej trzy dni imprezie można było zobaczyć elementy wykończenia i wyposażenia wnętrz, między innymi meble, podłogi, glazura, drzwi i kominki, a także sprzęt AGD. Tegoroczna edycja skupiona była wokół polskiego designu na wysokim poziomie. Można było zobaczyć meble znanych projektantów, między innymi Tomasza Augustyniaka, Rajmunda Hałasa, Karola Starczewskiego czy Michała Kowalskiego. Targom tym towarzyszyło szereg wydarzeń towarzyszących ekspozycjom wystawców, skierowanych do profesjonalistów branż wnętrzarskiej i wszystkich amatorów designu.

 • Interiors & Design Warsaw 2014

  06 listopada 2014

  Od 18 do 20 września 2014 roku na tragach Warsaw Build w Warszawie gościli specjaliści z branży budownictwa, architektury i wyposażenia wnętrz z całego świata. Targi te to nie tylko możliwość zaprezentowania swojej oferty, spotkania przedstawicieli branży, ale także do uczestnictwa w wydarzeniach specjalnych, między innymi pokazach montażowych. Warsaw Build to również okazja zdobycia wielu wyróżnień i nagród. W tym roku nowością był konkurs Diamenty Stolarki, w którym nagradzany był najlepszy design drzwi i okien.

 • Łódź Design Festival 2014

  06 listopada 2014

  Brave New Word – pod takim hasłem przebiegała 8. edycja imprezy Łódź Design Festival, która trwała od 9 do 19 października 2014 roku. Jest to obecnie jedno z najważniejszych wydarzeń związanych z projektowaniem w Europie Środkowo-Wschodniej. W ciągu 11 dni festiwalu pokazano projekty, które w bardzo różnorodny sposób interpretowały hasło przewodnie wydarzenia. Swoją wizję hasła przewodniego tegorocznego festiwalu zaprezentowali między innymi gdańska Grupa Projektowa Tabanda, Daniel Charny, Dennis Elbers i Sven Ehmann, Daniel Charny, Charcie Koolhas oraz Kolektyw pan Generator. Fot. Max Kobiela