Zow 2010

Zobacz także:

 • Zmysłowa kąpiel...

  25 sierpnia 2008

  Współczesna łazienka powinna być tak zaprojektowana, by sprzyjać relaksowi. Coraz więcej osób chce mieć wygodny pokój kąpielowy, urządzony według najnowszych trendów. Wykończenie ścian i podłóg w łazience powinno sprzyjać odprężeniu. Dlatego pokój kąpielowy powinien mieć klarowną koncepcję estetyczną, w której liczy się przede wszystkim spójność stylu i harmonijne połączenie wszystkich elementów wykończenia oraz wyposażenia. Zmysłowa kąpiel przy blasku świec i w otoczeniu pełnym motywów z natury. Ekskluzywne płytki Maxima/Maxim o satynowym szkliwie, stanowią odwzorowanie klasycznego kamienia Travertino z charakterystycznymi liniami. Piękny, wydłużony kształt nadaje płytce szlachetności. Foresta ma grafikę drewna w intrygującej, rudobrązowej kolorystyce. Długi prostokąt formatu płytki podkreśla charakter naturalnej deski.

 • Malaga salon i jadalnia

  25 sierpnia 2008

  Malaga leży w Andaluzji, przenieśmy się tam na chwilę... Gorące hiszpańskie słońce, smak wytrawnego, czerwonego wina i słodkich rodzynek. W oddali widać port rybacki, małe kutry właśnie ruszają na łów. Słychać bijące dzwony, miejscowych Kościołów, właśnie tutaj urodził się największy artysta XXw Pablo Picasso. Zainspiruj swoje wnętrze Malagą.

 • Pomysł na łazienkę

  25 sierpnia 2008

  Projekt: Adam Kraszewski. Koncepcyjny projekt łazienki w domu prywatnym. http://www.lampeluna.com

 • Monte Carlo

  25 sierpnia 2008

  To ekskluzywna linia mebli do wnętrz hotelowych wykonana z zachowaniem najwyższej staranności z elementów litego drewna i naturalnej okleiny. Różne rozmiary łóżek - pojedyncze i podwójne doskonale spełniają wymagania apartamentów oraz pokojów o podwyższonym standardzie – zarówno jedno, jak i wieloosobowych. Starannie przeprowadzona miękka linia krawędzi elementów systemu oraz ciepły, orzechowy kolor tworzą niepowtarzalną atmosferę komfortu, niezbędną do pełni odprężenia i wypoczynku. Monte Carlo to meble dla wymagających, które pomogą stworzyć niepowtarzalny charakter Twojego hotelu.