F.U.H TORAM

F.U.H TORAM
ul. Brzozowa 6b
brak Wisła Wielka
(woj. Śląskie)

NIP:

Reprezentant:

Tel.: 32 449 10 06-07
Tel.:
Fax: 32 449 10 06-07
Kom.: 660 426 451
mail: toram@toram.pl
www: www.toram.pl

Miło nam poinformować Państwa o naszeje atrakcyjnej ofercie handlowej.

Od 1993r. na rynku budowlanym jesteśmy wiodącym producentem parapetów wewnętrznych z rdzeniem MDF. Produkty nasze ze względu na bogatą paletę barw, jak i jakość wykonania doskonale harmonizują z materiałami wykończeniowymi stosowanymi obecnie w budownictwie.

Do zalet naszych parapetów można również zaliczyć: estetykę wykonaia przy zastosowaniu wysokiej jakości lakierów akrylowych oraz naturalnych fornirów dębowych, bukowych, mahoniowych, jesionowych, jednolitą gładkość z czym związana jest łatwość w urzymaniu czystości, szybkości oraz łatwości montażu, możliwość wyboru rodzaju powierzchni (mat lub połysk) oraz praktycznie nie ograniczonego kszatałtu. Parapety na czas magazynowania, transportu i montażu zabezpieczeone są folią ochronną. Z myślą o kliencie kolorystyka została dopasowana do nowoczesnych okien drewnianych i PCV oraz do panującego trendu we wzronictwie wykończenia wnętrz. Na życzenie klienta wykonujemy także parapety w każdym innym kolorze zgodnym z katalogiem RAL.

Spośród Firm produkujących paprapety z MDF jako jedyni w Polsce posiadamy Certyfikat ITB.

Współpracujemy już z wieloma Firmami z regionu południowego i środkowej Polski i mamy nadzieję, że wzgobacimy również Państwa ofertę handlową. Zapraszamy do współpracy poroducentów stlarki okienner, biura handlowe, firmy budowlane oraz sklepy i hurtownie budowlane.

Firma "TORAM" dostarcza nieodpłatną ekspozycję, gwarantuje terminowość dostaw i zapewnia bezpłatny dowóz każdego zamówienia.