Bialskie Meble Sp. z o. o.

Bialskie Meble Sp. z o. o.
Sidorska 83
21-500 Biała Podlaska
(woj. Lubuskie)

NIP: 537-235-12-18

Reprezentant:

Tel.: (83) 342 30 01
Tel.:
Fax:
Kom.:
mail: sekretariat@bialskiemeble.com
www: www.meblotap.pl

O firmie

Meble wypoczynkowe

Firma Meblotap jest producentem mebli tapicerowanych. Siedziba główna firmy wraz z zakładem produkcyjnym mieszczą się w Chełmie. To tu od ponad 20 lat powstają nasze sofy i fotele, produkowane z naturalnych i najszlachetniejszych materiałów. Naszą ofertę podzieliliśmy na Classic Line, Modern Line i Pop Line, by każdy Klient mógł odnaleźć swoją linię piękna. Sofy i fotele Meblotapu charakteryzuje od zawsze najwyższa jakość oraz piękne wzornictwo, docenione wieloma nagrodami. Modele Solano, Mirella i Oskar zdobyły prestiżowe Złote Medale MTP. Posiadamy własny zespół projektujący meble oraz współpracujemy z zewnętrznymi, cenionymi projektantami.

Jadalnie, Salony, Sypialnie

W 2005 roku firma Meblotap przejęła Bialskie Fabryki Mebli w Białej Podlaskiej (BialFam) z ponad 136 letnią tradycją produkcji mebli pokojowych. Od tej pory oferujemy Państwu piękne i wykonane z naturalnego drewna witryny, szafy, komody, stoły, krzesła i inne meble do pokojów dziennych, jadalni, sypialni. Wszystkie wykonane są z okleiny naturalnej lub w całości z litego drewna. Nasze trzy główne kolekcje to Bellini, Santorini i Rossini.

Meble hotelowe

W naszej ofercie znajdą Państwo również meble hotelowe z jak zawsze pięknym wzornictwem, wykonane według własnych projektóSheratow lub projektów Klienta. Wyprodukowane przez nas meble służą gościom m. in. Hotelu Mariott w Warszawie, Hotelu Victoria w Warszawie, Hotelu Sheraton w Krakowie, Poznaniu, Sopocie, Hotelu President w Bielsku Białej, Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, Wiśle i Białymstoku, Novotelu w Monachium, Clarion Hotelu w Pradze i innych w kraju i za granicą.

W naszych 2 zakładach produkcyjnych (w Chełmie i Białej Podlaskiej) zatrudniamy blisko 600 pracowników, dzięki czemu jesteśmy jednym z największych producentów mebli w Polsce. Nasze meble można kupić niemal we wszystkich krajach Europy oraz w innych częściach świata.

Firmę Bialskie Meble Sp. z o. o. zarejestrowano w nastepujących kategoriach:

Słowa kluczowe