DubielVitrum

DubielVitrum
Kilińskiego 74 a
34-700 Rabka
(woj. Małopolskie)

NIP:

Reprezentant:

Tel.: +48 (18) 26 77 717
Tel.:
Fax: +48 (18) 26 77 922
Kom.:
mail: info@dubielvitrum.pl
www: www.dubielvitrum.pl

Dubiel Vitrum to nowoczesny zakład obróbki szkła produkujący lustra i szklane elementy wyposażenia wnętrz oraz wysoko przetworzone szkło płaskie na potrzeby architektury i budownictwa.

Zakład produkcyjny o powierzchni 4,2 tys m2 mieści się w Rabce przy trasie Kraków-Zakopane. Wyposażony jest w kilkanaście nowoczesnych maszyn do obróbki szkła: stoły do cięcia, szlifierki, fazowarki, wiertarki, centra obróbcze, piec do produkcji szyb hartowanych płaskich i giętych, maszyny do druku na szkle(drukowanie na szkle) oraz nowoczesną linię do laminowania szkła technologią PVB. W chwili obecnej zakład zatrudnia ponad 150 osób.

Firma Dubiel Vitrum współpracuje z marketami budowlanymi, salonami wyposażenia łazienek, producentami mebli i elementów wyposażenia wnętrz, firmami architektonicznymi oraz innymi zakładami obróbki szkła. Firma posiada i rozwija ogólnopolską sieć autoryzowanych salonów sprzedających klientom indywidualnym lustra i szkło pod marką Dubiel Vitrum wraz z usługami pomiaru, projektowania i montażu.

Firma otrzymała ośmiokrotnie tytuł Lidera Rynku polskiego w produkcji luster.

Firmę DubielVitrum zarejestrowano w nastepujących kategoriach:

Słowa kluczowe