Targi HOME DECOR – tu spotyka się branża wyposażenia wnętrz

Wydarzenia
Targi HOME DECOR – tu spotyka się branża wyposażenia wnętrz

Już w dniach 17-20 lutego 2015 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się największa w Polsce prezentacja wnętrzarskich nowości. Na ekspozycji znajdzie się ponad stu dwudziestu wystawców oferujących najmodniejsze w tym roku dekoracje, akcesoria, oświetlenie i tekstylia.

Wraz z nadejściem nowego roku przedsiębiorcy z sektora wyposażenia wnętrz poszukują nowych dostawców, których produkty pozwolą im zdobyć przewagę nad konkurencją. Właśnie dlatego przedstawiciele branży w drugiej połowie lutego przyjeżdżają na targi HOME DECOR, gdzie mogą zamówić oryginalne produkty światowych marek z różnych zakątków świata. Impreza co roku przyciąga też szerokie grono projektantów wnętrz, którzy chcą poznać nowe tendencje panujące w świecie designu. Ekspozycja wydarzenia składa się z czterech stref tematycznych:  tekstyliów, oświetlenia, dekoracji oraz akcesoriów do kuchni i łazienki (w tym ceramiki i szkła). Na targach będzie można spotkać zarówno doskonale znane brandy, jak i młode firmy, które stawiają na innowację i konsekwentnie udoskonalają swoją ofertę pod kątem nowych trendów.

Odwiedzając wydarzenie warto zwrócić szczególną uwagę na produkty wyróżnione Złotym Medalem MTP. Statuetka wręczana jest producentom i dystrybutorom za wyjątkową jakość wykonania oraz oryginalne wzornictwo. W tym roku nagrody zostały przyznane: tkaninie łatwoczyszczącej STONE Magic Home Collection (produkt dostępny na stoisku Fargotex), kolekcji tkanin GLAMUR – Italissima Home by Eva Minge, ręcznikowi MODERN, kolekcji Świątecznej Eurofirany i kolekcji pościeli CITY (wspomniane produkty można będzie znaleźć na stoisku Eurofirany).


Podczas imprezy organizowane są też bezpłatne szkolenia z zakresu skutecznych technik marketingu oraz merchandisingu. Spotkania mają charakter dynamicznych prezentacji, w których szkoleniowcy doradzają przedsiębiorcom jak rozwiązać problemy ograniczające sprzedaż. Szkolenia mają charakter otwarty i nie trzeba się na nie wcześniej zapisywać.

Targi HOME DECOR zlokalizowane będą w jednym z najbardziej prestiżowych obiektów targowym w Polsce – pawilonie 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tej samej hali równocześnie odbędzie się arena DESIGN – wydarzenie poświęcone najnowszym trendom we wzornictwie przemysłowym. Uczestnicy targów w ramach jednego biletu wstępu będą mogli uczestniczyć w bogatym programie wydarzeń arena DESIGN – m.in. w wykładach światowej sławy projektantów, takich jak studio Barber Osgerby, które zaprojektowało pochodnię Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012. Obu imprezom towarzyszyć będą targi MEBLE POLSKA – największe biznesowe spotkanie sektora meblarskiego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wstęp na blok targów HOME DECOR, arena DESIGN i MEBLE Polska dla osób z branży jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji on-line lub wypełnieniu formularza w kasach podczas trwania imprez.

Więcej informacji na: www.homedecor.pl


Kontakt z mediami:
Ewa Mrożek
tel. +48 61/869 21 15
e-mail: ewa.mrozek@mtp.pl


Zdjęcia z poprzedniej edycji:

Powiązane artykuły

 • SilesiaINTERIOR- targi z...

  Wydarzenia 10 stycznia 2012

  Ciekawe pomysły dotyczące projektowania wnętrz? Nowe rozwiązania? Modne materiały i gotowe rozwiązania znanych producentów? W czasie trwaj...

 • Imm cologne 2012- w tyglu...

  Wydarzenia 19 stycznia 2012

  Są targi na których wypada się pojawić by nawiązać kontakty handlowe i kreować wizerunek przedsiębiorstwa. Istnieją też wydarzenia, na kt&oa...

 • Dizajnerska arena Poznania

  Wydarzenia 14 lutego 2012

  Już w marcu odbędzie się wydarzenie dla projektantów, producentów i entuzjastów designu – arena DESIGN 2012. Spotkają się...

 • About Design po raz drugi

  Wydarzenia 03 kwietnia 2012

  W dniach 11-13 maja w Gdańsku odbędzie się druga edycja About Design – Targów Designu i Aranżacji Wnętrz. Ideą przewodnią drugiej edycji...