Kusząca awangarda

Styl
Kusząca awangarda

Awangarda kusi swobodą, a jednocześnie jest to niebezpieczny styl. Lecz gdy zachowamy czujność i umiar, możemy uzyskać zachwycający efekt. Zobaczmy, co możemy wykreować w takim wnętrzu.

Jakiś czas temu awangardowe wnętrza były kojarzone z ekscentrykami. Teraz taki styl wiąże się z barwnymi pomysłami, indywidualnym podejściem do świata i ogromną kreatywnością. Z wykorzystaniem tapet z oryginalnymi motywami można zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły, uzyskując spektakularny efekt.

Salonowe propozycje
Salon jest wizytówką całego domu. To tutaj przyjmujemy gości i relaksujemy się po całym dniu spędzonym w pracy. Dlaczego więc nie dodać mu trochę indywidualności? Jeśli uwielbiamy komiksy, to na jednej ze ścian może znaleźć się właśnie taki motyw.

Ciekawym pomysłem będzie również… domek z kart. Piękna, ekologiczna tapeta sprawi, że pokój dzienny będzie jedyny w swoim rodzaju. Równie pięknym motywem staną się ściany imitujące beton z niesamowitym rysunkiem.

Miłośników niebanalnego malarstwa z pewnością zadowoli tapeta nawiązująca do awangardowych obrazów. Dzięki niej wnętrze nabierze zupełnie nowego wyrazu.

Łazienka dla odważnych
Kto powiedział, że łazienka ma być nudna? Możemy ozdobić ją tak, jak nam się podoba. Wcale nie musimy się ograniczać do płytek na ścianach. Wielbiciele odważnych rozwiązań we wnętrzach na pewno docenią kolorową tapetę z oryginalnym motywem. Takie wnętrze idealnie będzie się komponowało z wystrojem awangardowego domu. Dzięki temu uzyskamy spójność i nikt nie będzie mógł nam zarzucić, że każde wnętrze jest z innej bajki.
Pamiętajmy przy tym o umiarze, ponieważ w wypadku tak niebanalnych aranżacji, nie możemy przesadzać. Jeden mocny akcent w pomieszczeniu zupełnie wystarczy.

Ekscytująca sypialnia
Feeria barw, migawki zdarzeń, szybko zmieniające się scenariusze – takie motywy często pojawiają się w snach. Dlaczego więc nie pozwolić im się wydostać i ozdobić naszej sypialni? Marka Minka dysponuje w swojej bogatej ofercie propozycjami dla wszystkich, którzy cenią kreatywność i niecodzienne podejście do aranżacji wnętrz.  Nad łóżkiem idealnie będzie się komponował czarny kot z ogromnymi żółtymi oczami. Fani połączenia czerni i bieli docenią tapetę z zebrą.

Wnętrza dla najbardziej wymagających
Tysiące wzorów tapet Minka zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Są nie tylko pięknie, lecz również ekologiczne. Zostały wykonane w najnowszej technologii druku HP Latex na bazie wody. Dzięki temu nie zawierają trującego solwentu, szkodliwych barwników, metali ciężkich i niebezpiecznych związków chemicznych.

Ponadto, tapety te są przyjazne dla środowiska i nie blokują oddychalności ścian. Cechują się odpornością na pleśń i grzyby, a ich stosowanie jest bezpieczne.

Opr. EB
Fot. Minka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

INFORMACJE O EKOLOGICZNYCH TAPETACH MINKA:
Materiał: 100 % ekologiczna tapeta papierowa pokryta w pełni bezpiecznym dla zdrowia drukiem lateksowym (oddychająca, odporna na pleśń i grzyby)

Wymiary ekologicznych tapet: dowolne