Aby świąteczny duch wypełnił dom

Akcesoria i dodatki
Aby świąteczny duch wypełnił dom

Naklejki dekoracyjne marki Redro w niepowtarzalny sposób pomogą podkreślić magiczny nastrój, towarzyszący przygotowaniom do nadchodzących świąt. Będą one bardzo pomocne w wykreowaniu świątecznej atmosfery w domu.

Dzięki zaprojektowanym z niebywałą wyobraźnią naklejkom dekoracyjnym marki Redro, każde wnętrze w mgnieniu oka wypełni świąteczny duch. Choć dekorując mieszkanie najczęściej cała uwaga skupiona zostaje na reprezentacyjnych pomieszczeniach, takich jak salon i jadalnia, to świąteczne naklejki tematyczne staną się wspaniałą ozdobą miejsca, w którym przed wigilią spędza się najwięcej czasu. Mowa oczywiście o kuchni, gdyż to właśnie w niej powstają specjały mogące cieszyć podniebienia całej rodziny w czasie świątecznej uczty. Dobierając dostosowany zarówno do wystroju wnętrza, jak i do osobistych wymogów estetycznych motyw, można szybko i efektownie ozdobić dowolną powierzchnię – począwszy od lodówki i innych sprzętów kuchennych, a na oknie oraz ścianach skończywszy. Dzięki takim naklejkom każda kuchnia z pomieszczenia, w którym przygotowujemy codziennie posiłki, przemieni się w cudowny warsztat elfów Świętego Mikołaja, który stanie się idealnym miejscem do podejmowania wielu świątecznych wyzwań kulinarnych.

Słowem „naklejki” najczęściej określa się niewielkie obrazki jednorazowego użytku, które w krótkim czasie tracą swój pierwotny urok za sprawą mało wytrzymałego materiału i szybko blaknących barw. W przypadku produktów marki Redro mianem naklejek nazwano zupełnie nową klasę elementów dekoracyjnych, diametralnie różnych od ich pospolitych, niskojakościowych imienników. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych metod produkcji marka Redro oferuje motywy dekoracyjne, które nanoszone są na nośnik z pomocą kilku odmiennych technologii.

Naklejka Standard charakteryzuje się wyrazistym drukiem, wykonanym na wodoodpornej, samoprzylepnej folii PCV, którą można czyścić bez ryzyka naruszenia wyrazistości wzoru. Dzięki temu idealnie nadaje się ona do oklejania mebli, drzwi oraz przedmiotów codziennego użytku, takich jak sprzęt AGD. Naklejka Witrażowa oraz Naklejka FrontStick powstały z myślą o kreowaniu niepowtarzalnych wzorów na oknach i innych przeszklonych powierzchniach. O ile pierwsza z nich za sprawą przeźroczystej folii po naklejeniu na szybę tworzy intrygujący efekt barwionego szkła, o tyle technologia FrontStick charakteryzuje się zadrukiem po pokrytej klejem powierzchni. Powoduje to, że wyjątkowo łatwo i efektownie przyozdobi ona nie tylko domowe okna, ale i witryny sklepowe oraz szyby samochodowe. Ostatnia opcja skierowana jest do osób często zmieniających zdanie w kwestii wystroju wnętrz. Naklejka Magnes nadrukowana jest na podłożu magnesowym, co powoduje, że można ją dowolnie przymocowywać i zdejmować z wszelkich metalowych powierzchni, a także modyfikować wykorzystywane wzory, dostosowując je płynnie do zmian gustu, mody, pory roku czy nastroju.

   

Szeroka gama naklejek marki Redro pomoże nie tylko spotęgować panujący w domu nastrój świąt Bożego Narodzenia, ale dzięki skrupulatnemu zgraniu poszczególnych elementów aranżacyjnych z wybranym motywem dekoracyjnym podniesie znacznie atrakcyjność każdego wnętrza, wzbogacając go o nutę indywidualizmu i oryginalności.

Opr. EB
Fot. Redro

Powiązane artykuły

 • Spełniamy marzenia dziecka: ...

  Dom 22 listopada 2011

  Czasami trudno nadążyć za tym jak szybko dziecko rośnie, zmienia zainteresowania i zdobywa wiedzę. Czy jego pokój może się do tych zmian ...

 • Spacer po pewnym domu

  Styl 13 czerwca 2013

  Dom na warszawskim Bemowie jest przykładem minimalistycznej aranżacji, w której starannie wyważono proporcje pomiędzy ideą gł&o...

 • Targi pod znakiem nowości

  Wydarzenia 11 października 2013

  Podczas 22. edycji targów „WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne”, która trwała od 4 do 6 października br. w Sz...

 • Konkurs na wnętrze pijalni ...

  Wydarzenia 14 października 2013

  Do 31 grudnia 2013 roku można przesyłać prace w konkursie na stworzenie nowej koncepcji pijalni czekolady E. Wedel.