Poczuj się jak sommelier

Trendy i inspiracje
Poczuj się jak sommelier

Sélection du Sommelier  marki Baltic Wood to propozycja litych podłóg drewnianych w gamie dziesięciu barw, do wnętrz w każdym stylu: od kolonialnego czy skandynawskiego, poprzez glamour, rustykalny, na stylu eklektycznym kończąc.

W tym roku branża wnętrzarska postawiła na solidność, minimalizm, naturalne materiały i kreatywność. Najmodniejsze są rozwiązania trwałe i długodystansowe. W przypadku mebli koniecznie drewniane, najlepiej wykonane przez rzemieślnika. Natomiast w przypadku materiałów do wykończenia, koniecznie szlachetne i solidne, takie jak drewno, kamień, naturalne tkaniny. Kolekcja podłóg Sélection du Sommelier idealnie wpisuje się w obowiązujące trendy – szlachetne dębowe podłogi lite z uwypuklonym rysunkiem słojów i dostępne w gamie dziesięciu barw upiększą każde z wnętrz. Ciemne podłogi, takie jak np. Syrah czy Cabernet Sauvignion, pasują do wnętrz w stylu kolonialnych i nowoczesnym. Natomiast ciepłe, miodowe odcienie (np. Muscat, Reislig czy Chardonnay) będą współgrać ze stylem rustykalnym, glamour, a nawet retro. Jasne (m.in. Piniot Grigio, Chenin Blanc czy Sauvignion Blanc) to wybór licujący ze stylami skandynawskim, minimalistycznym czy eklektycznym.

Podłogi lite marki Balic Wood gwarantują trwałość i solidność. Warstwa wysokogatunkowego drewna standardowo osiąga od 15 do 20 mm. Dostępna w Balic Wood lita podłoga dębowa o grubości aż 22 mm zapewnia możliwość wieloletniego użytkowania i renowacji aż do 15 razy. Ponadprzeciętną jakość podłóg potwierdzona jest Gwarancją na Całe Życie, która oferowana jest na wszystkie podłogi użytkowane w pomieszczeniach mieszkalnych.

Opr. EB
Fot. Baltic Wood

Powiązane artykuły

  • Współczesność wpleciona w h...

    Styl 14 maja 2013

    Zamek w niemieckim Stettenfels nieopodal Stuttgartu to XI-wieczna budowla o wielowiekowej tradycji. Zapraszamy w podróż po architektonicznych ...

  • Naturalne czy laminowane?

    Porady eksperta 22 listopada 2013

    Wybór podłogi to trudna decyzja, a często zadawane pytanie dotyczy tego, czy zdecydować się na podłogę drewnianą czy z laminatu. Zar&oa...