Jakość produktów jest ich absolutnym priorytetem

Drzwi, okna
Jakość produktów jest ich absolutnym priorytetem

Vetrex, producent stolarki PVC Premium należący do Grupy Liebot, już po raz dziesiąty przeszedł pozytywnie weryfikację w konkursie „Jakość Roku”, uzyskując nagrodę w kategorii „Innowacja” za system VR90 Synergy.

System VR90 Synergy to najnowsza propozycja w portfolio firmy. Nagroda ta przyznawana jest nielicznym firmom za produkty niedawno wprowadzone na rynek, które dzięki swoim unikalnym cechom już stały się przebojem wśród klientów. Okna VR90 Synergy, łącząc w sobie zalety stolarki energooszczędnej o podwyższonej odporności na włamanie, wyznaczają nowy standard. Wyjątkowo szeroki, 6-komorowy system, z głębokością zabudowy wynoszącą 90 mm, pozwala na zastosowanie energooszczędnych pakietów szybowych z odporną na rozbicie szybą P4. Oprócz bezpieczeństwa i oszczędności w rachunkach za ogrzewanie, system ten gwarantuje też komfort i ciszę, osiągając doskonałe parametry w zakresie izolacji akustycznej.

Vetrex regularnie uczestniczy w inicjatywach promujących jakość. Organizowany cyklicznie konkurs „Jakość Roku” jest projektem, w którym firma niezmiennie odnosi sukcesy. Ostatnia edycja konkursu okazała się wyjątkowa, ponieważ Vetrex, jako jedyna firma w Polsce, przeszła pomyślnie weryfikację już po raz dziesiąty.

- Jakość produktów jest naszym absolutnym priorytetem - wyjaśnia Krzysztof Michalak, dyrektor handlowy w firmie Vetrex. - Jest ona podstawą wizerunku marki i zaufania klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy, dlatego regularnie poddajemy je testom w renomowanych instytutach badawczych i chętnie uczestniczymy w takich inicjatywach jak konkurs Jakość Roku. Uzyskanie wyróżnienia w tej inicjatywie już po raz dziesiąty świadczy dobitnie o naszej konsekwencji w realizacji polityki jakości.

Opr. EB