Kwieciste trendy w dywanach

Dom
Kwieciste trendy w dywanach

Motywy kwiatowe to jeden z najgorętszych trendów sezonu. Wspaniale będą prezentowały się na dywanach, rozkwitając pełnią kolorów i wzorów.

Bogactwo wzorów i kolorów sprawia, że kwiecisty dywan możemy dobrać do większości stylów aranżacji. Styliści współpracujący ze sklepami KOMFORT szczególnie polecają duże wzory kwiatowe. Zdobią i podkreślają charakter wnętrza, a umiejętnie dobrane potrafią przełamać rutynę i nadać aranżacji naprawdę designerski sznyt. Jak to zrobić? Poniżej prezentujemy przykładowe aranżacje.

Nowa klasyka
Tradycyjne mieszczańskie wnętrze starej kamienicy z wysokim sufitem, stylową sztukaterią i klasycznymi białymi ścianami. Ozdobne samo w sobie, nie wymaga gromadzenia przedmiotów i elementów dekoracyjnych. Aby wyjść poza schematy i zapobiec monotonii, warto jednak przełamać je barwnym, kwiecistym dywanem MEHARI. Przestrzeń wnętrza pozwala na pełne wyeksponowanie jego walorów dekoracyjnych, czyniąc go główną ozdobą pomieszczenia.

Stonowana nowoczesność
Miłośnikom bardziej minimalistycznych form polecamy motywy kwiatowe, jednak w bardziej subtelnym wydaniu. Dywan INFINITY utrzymany jest w bardzo modnych obecnie odcieniach szarości, które pięknie odnajdują się w nowocześnie zaaranżowanym salonie. Taki dywan zdobi pomieszczenie, nie przytłaczając go. Warto zwrócić uwagę na dobór poduszek, których kolorystyka nawiązuje do zabarwienia dywanu, wprowadzając do wnętrza spójność i harmonię.

Oba prezentowane dywany mają runo wykonane z wysokiej jakości włókna heat set frise, które zapewnia trwałość oraz odporność na intensywne użytkowanie.

Dywan MEHARI – wyprodukowany w Belgii, runo z włókna heat set frise, dwa lata gwarancji, dostępne wymiary 133 x 195 cm oraz 200 x 290 cm. Ceny odpowiednio: 649 zł i 1399 zł.

Dywan INFINITY - wyprodukowany w Belgii, runo z włókna heat set frise, dwa lata gwarancji, wymiary 160 x 230 cm. Cena 579 zł.

Powiązane artykuły

 • Nie tylko Bliski...

  Dom 09 grudnia 2011

  Wełna i jedwab… mimo wynalezienia wielu nowoczesnych tkanin nadal mamy sentyment do tradycyjnych surowców. Syntetyczne surowce ...

 • Trzy kolekcje ze zbioru...

  Styl 17 grudnia 2012

  Od kilku tygodni na polskim rynku dostępny jest zbiór kolekcji dywanów pod nazwą Dywilan Dywany Świata. Składa się na niego siedem kole...

 • Aby sny były kolorowe

  Styl 17 czerwca 2013

  Z roku na rok trendy w aranzacji wnętrz stają się coraz bardziej ekstrawaganckie. Razem z Joanną Hoc-Kopiej, która urządzała pokoje w najr&...

 • Pozwól łazience rozkwitnąć

  Dom 25 czerwca 2013

  Obserwacja otaczającego świata i odrobina wyobraźni potrafią wykreować wiele niepowtarzalnych wzorów. I taka jest nowa kolekcja Coll mark...