Strona konsumencka RELAZZO już aktywna

Taras i balkon
Strona konsumencka RELAZZO już aktywna

Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, firma REHAU stworzyła serwis poświęcony w całości innowacyjnemu produktowi – systemowi RELAZZO. Strona www.tarasrelazzo.pl jest już on-line.

RELAZZO to trzy praktyczne sposoby wzbogacenia ogrodu. RELAZZO taras, RELAZZO SCREEN ekrany separujące oraz nowość w ofercie RELAZZO RHOMBUSPROFIL płoty i elewacje stwarzają nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni zewnętrznej. RELAZZO to rozwiązania i materiały spełniające najwyższe wymagania. Produkty RELAZZO jednoczą w sobie naturalność prawdziwego drewna z zaletami nowoczesnych polimerów, dzięki czemu wyglądem przypominają naturalny surowiec. Są też równie przyjemne i ciepłe w dotyku. 

Dla klientów…
Serwis www.tarasrelazzo.pl skierowany jest przede wszystkim do klientów indywidulanych, którzy znajdą na stronie wszystkie niezbędne informacje o systemie RELAZZO, aktualności, listę dystrybutorów, a także mnóstwo inspiracji w postaci zdjęć, katalogów, filmów i przykładów realizacji z całego świata. Użytkownicy mogą też skorzystać z narzędzi do projektowania, aby samemu stworzyć projekt wymarzonego tarasu.

…i architektów
Firma REHAU nie zapomniała także o ważnej grupie docelowej RELAZZO, jaką są architekci i projektanci. Została stworzona dla nich specjalna Stefa Architekta. Strefa Architekta została tak zaplanowana, aby dostarczyć architektom informacji i materiałów, które pozwolą lepiej zapoznać się z produktami RELAZZO oraz pomogą w projektowaniu.

Wygodnie i mobilnie
Intuicyjna nawigacja oraz ciekawy układ strony oparty w głównej mierze o fotografie, sprawiają, że strona jest przyjemna w odbiorze oraz przyjazna dla użytkownika . Serwis www.tarasrelazzo.pl dostosowany został również do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, takich jak tablety czy smartfony. Zapraszamy do korzystania i życzymy dużo inspiracji.