Najnowsze propozycje Kronospan

Materiały
Najnowsze propozycje Kronospan

Kolekcje ekskluzywnych płyt laminowanych i blatów roboczych Kronospan wzbogacone zostały o nowe dekory, będące odzwierciedleniem najnowszych trendów w designie. Pełna kolorystyka płyt laminowanych i blatów roboczych Kronospan dostępna jest już w programach CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie.

Płyty laminowane
Inspiracją dla projektantów nowych dekorów płyt laminowanych Kronospanu był rysunek dębu, sosny oraz orzecha. Ich unikalny charakter podkreśla struktura idealnie dopasowana do wzoru. Dodatkowym urozmaiceniem kolekcji są dwa dekory imitujące bardzo modny w tym sezonie kamień. Najnowsza kolekcja KronoDesign to połączenie tradycyjnego stylu z nowoczesną elegancją.

Dąb Craft Biały

Dąb Craft Szary

Dąb Craft Złoty

Dąb Craft Tobacco

Dąb Urban Oyster

Dąb Urban Bursztynowy

Dąb Urban Kawowy

Orzech Select Jasny

Orzech Select Ciemny

Sosna Loft Biała

Sosna Loft Kremowa

Jasny Atelier

Ciemny Atelier

 

Blaty robocze
Kolekcja blatów kuchennych 2014 to dekory inspirowane głównie kamieniem, metalem i surowym betonem. Nowe dekory blatów będą prezentowały się niezwykle elegancko nie tylko na płaskich powierzchniach, ale również dają możliwość zastąpienia tradycyjnej ceramiki. Laminaty w tych samych dekorach idealnie nadają się na ścianę, wypełniając przestrzeń nad blatem, co wprowadza harmonię i dodaje całości elegancji.

Ponadczasowe dekory imitujące drewno zawsze znajdują szeroką rzeszę odbiorców, dlatego też w tym roku Kronospan proponuje dekor drewnopochodny K002 - Dąb Craft Szary. Dekor ten świetnie komponuje się z kuchniami w wysokim połysku Mirror Gloss.

Czarny Oxide

Ciemny Tassili

White Patter

Jasny Atelier

Ciemny Atelier

Kamień Naturalny

Andromeda Sirius Czarna

Dąb Craft Szary

Kolekcja płyt laminowanych i blatów roboczych Kronospan w programach CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie
CAD Kuchnie to program, który w aktualnej wersji 6.1 jest niezwykle plastycznym narzędziem w rękach sprawnego projektanta. Cały proces projektowania i aranżacji wnętrz jest w tym programie podzielony na czytelne i intuicyjne etapy, od narysowania dowolnego pomieszczenia w środowisku CAD. Jednocześnie najnowsza wersja programu zaskakuje swoją uniwersalnością. Można w niej korzystać z większości baz wnętrzarskich i dodatków oraz baz producentów modeli 3D, przypisanych dotąd tylko do programu CAD Decor.

CAD Decor to program dla osób, dla których walory estetyczne są równie ważne jak precyzja wykonania projektu. Jednocześnie duża intuicyjność obsługi programu powoduje, że poszczególne etapy projektowania przebiegają bardzo płynnie.

CAD Decor PRO to innowacyjny, kompleksowy program do projektowania, wyceny, tworzenia dokumentacji technicznej i wizualizacji dowolnych wnętrz. Łączy w sobie wszystkie walory dwóch popularnych systemów CAD Kuchnie i CAD Decor, czyli: projektowanie w oparciu o wykorzystanie szafek kuchennych, dynamiczne modelowanie 3D, unikalne funkcje aranżacji, edycji i optymalizacji płytek ceramicznych, obszerne i różnorodne bazy danych oraz specjalistyczne funkcjonalności Modułu Renderingu Profesjonalnego. Dzięki temu CAD Decor PRO to jedno z najwszechstronniejszych narzędzi projektowych na polskim rynku.

***
Z pełną ofertą produktów Kronospan można zapoznać się w salonach sieci Strefa Płyt na terenie całego kraju. Obecnie sieć liczy ponad 80 punktów. Twórcą projektu, organizatorem systemu oraz właścicielem marki handlowej oraz wiodącym dostawcą Strefa Płyt jest Kronospan. Jednym z atutów decydujących o atrakcyjności tego projektu jest bardzo szeroki asortyment tj. :KronoDesign – materiały do produkcji mebli, Kronobuild – materiały konstrukcyjne dla budownictwa, KronoOrigoinal – materiały i akcesoria wykończeniowe – podłogi. Dodatkowo salony oferują szeroką gamę akcesoriów meblowych renomowanych dostawców. Każdy punkt świadczy wysokiej jakości usługi stolarskie. Profesjonalna i kompleksowa obsługa, to coś co wyróżnia sieć Strefa Płyt na rynku.

www.strefaplyt.pl

Powiązane artykuły

 • Z inspiracji brzozą

  Wydarzenia 19 czerwca 2013

  Do 30 czerwca 2013 roku  w Galerii Wnętrz DOMAR we Wrocławiu można oglądać dwie ekspozycje związane z projektem „Brzoza POLSK...

 • CAD Projekt K&A ulepsza...

  Oprogramowanie 24 czerwca 2014

  Poznańska firma CAD Projekt K&A znowu ulepsza swoje oprogramowanie. Najnowsza aktualizacja sprzed kilku dni dotyczy wszystkich programów ...

 • Daj się ponieść fantazji

  Aranżacje i pomysły 02 grudnia 2014

  Dekory Unikolor firmy Pfleiderer to klucz to nieskończonej ilości kombinacji, pomysłów i oryginalnych projektów. Połączenie jedn...