Konkurs dla wyrobów stolarki budowlanej

Drzwi, okna
Konkurs dla wyrobów stolarki budowlanej

Do 31 sierpnia 2014 roku można przesyłać zgłoszenia do konkursu wzorniczego dla wyrobów stolarki budowlanej Diamenty Stolarki Targów Warsaw Build. Organizatorem konkursu jest Lentewenc, firma organizująca targi Warsaw Build.

Celem konkursu jest docenienie ciekawego i nowatorskiego designu w branży stolarki otworowej i wyróżnienie najlepszych pod tym względem producentów w sześciu kategoriach: okna PCW, okna drewniane, drzwi wejściowe, drzwi wewnętrzne, bramy garażowe i osłony okienne.
Nagrodą główną w konkursie jest przyznanie tytułu Diament Stolarki 2014 w każdej z sześciu kategorii oraz możliwość bezpłatnego zaprezentowania zwycięskiego produktu podczas targów Warsaw Build 2014 (15 minut na otwartym forum dyskusyjnym).
Poza nagrodą główną dla każdego uczestnika konkursu organizator ufunduje 10-procentowy rabat na wynajem powierzchni wystawienniczej.

Nabór zgłoszeń prowadzony jest przez współorganizatora konkursu – redakcję magazynu Forum Branżowe, który dla najlepszej firmy w każdej kategorii zapewni nagrodę w formie opublikowanego na łamach pisma reportażu lub wywiadu.
Na najciekawsze produkty głosować będą mogli również internauci poprzez strony www.warsawbuild.pl oraz www.forumbranzowe.com. Finałowe zgłoszenia zostaną poddane pod głosowanie uczestników targów oraz jury.

Ogłoszenie i prezentacja zwycięzców nastąpi po zakończeniu konkursu 20 września 2014 roku na targach Warsaw Build, podczas których zwycięzca będzie miał możliwość zaprezentowania swojego wyrobu.

Zgłoszenia należy przesyłać do 31.08.2014 na adres konkurs@warsawbuild.pl lub konkurs@forumbranzowe.com.

Producenci nie tracą czasu i już teraz zgłaszają swoje propozycje
Wśród zgłoszeń wymienić można m.in. firmę Amberline, która postanowiła wystartować w konkursie w kategorii „Okna PCW” ze swoim produktem AMBERSTYLE-TERRACE. Nowatorskie połączenie klasyki z nowoczesnością udało się producentowi osiągnąć dzięki zastosowaniu nietypowej konstrukcji łukowej z klasycznymi szprosami wiedeńskimi w zestawieniu z modnym współcześnie szarym kolorem w lakierze na połysk.
Propozycją firmy Effector są okiennice aluminiowe Toscana Effect zgłoszone w kategorii „Osłony okienne”. Producent określa je jako „modny, dekoracyjny element wystroju budynku, o dużych walorach praktycznych: chronią wnętrza przed hałasem oraz niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznymi”. Wykonane z wysokiej jakości profili aluminiowych i okuć wiodących europejskich producentów nie tylko charakteryzują się niebanalną estetyką, ale także są w stanie skutecznie zabezpieczyć mieszkańców przed wtargnięciem nieproszonego gościa.

Więcej informacji na: www.warsawbuild.pl
Kontakt: build@lentewenc.pl

Opr. EB

Powiązane artykuły

 • Szansa dla młodych ...

  Wydarzenia 26 października 2011

  „Projekt produktu z najwyższej półki” – to tytuł konkursu organizowanego przez firmę Deante. Dzięki połączeniu kreaty...

 • Top Projekt g-k – gratka d...

  Wydarzenia 24 listopada 2011

  Firma Lafarge ogłosiła konkurs dla architektów. 7 000 zł za pierwszy projekt i dwie nagrody w  wysokości 10 ooo za projekt zre...

 • Zaprojektuj wnętrze ...

  Portal wnetrzarstwo 28 listopada 2011

  W związku z nowym, unikalnym projektem restauracyjnym, katowicka firma Lokum SPV wraz z twórcami jednej z największych polskich sieci k...

 • Konkurs „DOBRZE POWIEDZIANE”

  Aranżacje i pomysły 28 listopada 2011

  Od 25 listopada w 150 salonach prowadzących ofertę Meble WAJNERT rusza konkurs „Dobrze powiedziane”.