Nowość w aranżacji łazienki

Dom
Nowość w aranżacji łazienki

Aby dać nam więcej możliwości w aranżacji łazienki, marka Cersanit wprowadza na rynek nowy stelaż podtynkowy Slim&Silent. Dzięki temu rozwiązaniu wykorzystamy każdy centymetr powierzchni, zapewniając jednocześnie komfort, oszczędność oraz ciekawy design wykończenia.

Są sytuacje, kiedy zaledwie kilka centymetrów dzieli nas od tego, aby w naszej łazience pojawiła się, tuż obok stelaża podtynkowego, upragniona pralka, brodzik lub umywalka. Od teraz sytuacja zmienia się na korzyść. Zestaw podtynkowy Slim&Silent marki Cersanit stwarza nam nowe możliwości aranżacyjne: dzięki niemu zyskamy kilka drogocennych centymetrów w przestrzeni łazienkowej. Jego sekretem jest zastosowanie ultracienkiego zbiornika (o szerokości tylko 80 mm), umożliwiającego montaż stelaża bardzo blisko ściany – bo zaledwie w odległości od 10,5 cm - z możliwością regulacji do 15 cm. Tym samym jest to jeden z najcieńszych dostępnych na rynku stelaży podtynkowych, dzięki któremu zyskujemy dodatkowe miejsce w łazience do urządzenia zgodnie z naszym wyobrażeniem.

Zastosowanie innowacyjnej technologii w Slim&Silent sprawia, że jest on wyjątkowo cichy. Napełnieniu zbiornika wodą towarzyszy dźwięk na poziomie zaledwie 24 DB – czyli cichego szeptu. Możemy być pewni, że nie zakłóci to naszego spokoju. Dla ekologów oraz osób dbających o domowy budżet to również szansa na większą oszczędność wody, gdyż stelaż Slim&Silent został wyposażony w regulowany system spłukiwania (2/4 l lub 3/6 l), który pozwala na znaczące zmniejszenie zużycia wody w ciągu roku – czteroosobowa rodzina może zaoszczędzić nawet do 10 000 litrów rocznie.

Slim&Silent to również nowoczesny design i duży wybór przycisków do spłukiwania. Perfekcjoniści i wielbiciele nowych pomysłów, wybierając spośród aż dziewięciu wariantów w trzech kolorach: białym, czarnym oraz srebrnym (chrom) z pewnością znajdą satysfakcjonujący ich model. Slim&Silent zadowoli i ucieszy także hydraulika i glazurnika, ze względu na dużą łatwość i prostotę w montażu (w komplecie są wszystkie części i przyłącza). Natomiast wysoka jakość wykończenia ułatwi z pewnością późniejszą zabudowę oraz ułożenie płytek ceramicznych.

Nowy zestaw podtynkowy Slim&Silent marki Cersanit jest zatem odpowiedzią na wiele potrzeb i oczekiwań. Jego dużym atutem jest 10-letnia gwarancja na wszystkie elementy konstrukcyjne, 5-letnia gwarancja na zawory oraz wytrzymałość do 400 kg, co zostało potwierdzone w testach obciążeniowych.
Nowość marki Cersanit umożliwia łatwiejszą aranżację nawet małej łazienki przy jednoczesnej dbałości o środowisko, modny design oraz komfort ciszy. Od teraz centymetry nie będą już tak kluczowe przy wyborze aranżacji i ustawieniu mebli w łazience.

Opr. EB
Fot. Cersanit

Powiązane artykuły

 • Łazienka- twój prywatny s...

  Dom 23 sierpnia 2011

  Współczesne łazienki są coraz częściej aranżowane z równym rozmachem co salony. Przestronne wnętrza, duża wanna o wyprofi...

 • Łazienka dla singla- domowe ...

  Dom 03 listopada 2011

  Projektujesz łazienkę tylko dla siebie? W takim razie możesz puścić wodzę wyobraźni. Singiel to osoba zapracowana, tym bardziej należy jej się odr...

 • Łazienka w stylu TREND

  Dom 09 stycznia 2012

  Aranżacja współczesnej łazienki to prawdziwe pole do popisu dla wszystkich, którym zależy nie tylko na walorach funkcjonalnych, ale i e...

 • Odpowiedni stelaż i materac ...

  Dom 10 stycznia 2012

  Ze snem jest jak z gotowaniem: osiągnięcie zamierzonego efektu zależy od starannego doboru poszczególnych składników. Nawet naj...