Biuro w domu

Dom
Biuro w domu

Obecnie coraz częściej przenosimy obowiązki zawodowe do domu. W związku z tym, warto zorganizować sobie w nim przestrzeń biurową. „This is ma Office” to propozycja marki Lotami, która ułatwi nam to zadanie bez potrzeby przeznaczania na ten cel osobnego pokoju.

Kiedy potrzebujemy chwili spokoju do pracy lub nauki niezbędne jest specjalne miejsce przeznaczone do tego celu. Przestrzeń ta powinna inspirować do wykonywania codziennych obowiązków, a zarazem być praktyczna i przy okazji niebanalna.

Najnowsze produkty od marki Lotari pomogą stworzyć osobny, kreatywny kącik do pracy w miejscu, jakie sami sobie wybierzemy. Kolorowa tapeta z geometrycznymi wzorami i hasłem „This is my office place!” zaznaczy przestrzeń przeznaczoną do pracy. Z kolei zastosowana kolorystyka pobudzi wyobraźnię i zachęci do twórczych działań. Odcień pomarańczy doda energii, a delikatny, stonowany błękit stworzy z nią spójną, inspirującą harmonię barw, zwiększającą komfort pracy.

Zaletą tapet marki Lotari jest zarówno ich funkcjonalność i uniwersalność, jak i oryginalne wzornictwo. Pasują do różnych typów i stylów wnętrz, a dzięki niebanalnej estetyce zupełnie odmieniają atmosferę pomieszczeń.  Tapeta „This is my office” marki Lotari pozwoli przeobrazić każdy zakątek naszego mieszkania w domowe biuro.

Opr. (eb)
Fot. Lotari