Zagospodarują każdą szafę

Dom
Zagospodarują każdą szafę

Na początku kwietnia br. na rynku akcesoriów meblowych pojawiły się nowe modele produktów do aranżacji przestrzeni garderoby pod nazwą Elegance wprowadzone przez firmę GTV. Ich wyróżnikiem jest elegancki biały kolor.  

GTV Elegance to zestaw produktów zapewniających idealne zagospodarowanie wnętrza każdej szafy. Użytkownik może dowolnie dobrać elementy wyposażenia według swoich potrzeb. Wszystkie produkty serii Elegance zamontowane są na prowadnicach dolnego montażu z pełnym wysuwem oraz mechanizmem cichego domyku.
Garderoba Elegance posiada wiele walorów montażowych: regulację szerokości ramy od 18 do 90 mm (w zależności od modelu), ujednolicony rozstaw otworów montażowych w korpusie szafki oraz możliwość łatwego demontażu ramy z prowadnic.
Wszystkie elementy z nowych systemów wysuwnych GTV dostępne są w białym eleganckim kolorze, który nadaje estetycznego i nowoczesnego wyglądu wnętrza szafy i garderoby.
- Garderoba Elegance to produkty, które zostały tak wyselekcjonowane, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów - mówi Łukasz Frączek, Product Manager GTV. - Modny i elegancki biały kolor idealnie wkomponuje się do nowoczesnych garderób, podnosząc ich funkcjonalność i estetykę. Do tego perfekcyjne wykonanie, które zapewni lata niezawodnego działania i frajdę z codziennego użytkowania.

W serii Elegance znajdują się wieszaki, które pozwalają na wygodne przechowywanie krawatów, pasków oraz damskich szali i apaszek. Wieszaki mocowane są do bocznej ścianki szafy i tym samym nie zabierają dużo przestrzeni w zabudowie. Dostępne są w trzech konfiguracjach: wieszak na krawaty, wieszak na krawaty i paski, wieszak na krawaty, paski oraz inne drobne przedmioty.

Wieszaki poprzeczne
Dzięki prowadnicy z pełnym wysuwem można je wysuwać na całej długości i bezproblemowo sięgnąć po potrzebną rzecz. Dostępne są w wersji z relingami do przechowywania spodni oraz ze specjalnymi zabezpieczeniami do umieszczania wieszaków naramiennych.

Kosze boczne
Praktycznym i wartym wykorzystania uzupełnieniem garderoby są trzypoziomowe, estetyczne kosze boczne, dostępne w wersji ze szklanymi bokami lub z tradycyjnymi relingami. Kosze idealnie sprawdzą się przy przechowywaniu bielizny oraz dodatków. Produkt z indeksem wytrzymałości do 50 kg.

Wieszak na spodnie z organizerem
Możemy na nim umieścić spodnie, paski, a także akcesoria potrzebne do pielęgnacji i czyszczenia odzieży. Wieszak może pomieścić 14 par spodni i posiada specjalnie zaokrąglone końcówki, które zabezpieczają przez wysunięciem się odzieży. Podobnie jak pozostałe akcesoria GTV, tak i wieszak na spodnie wysuwa się w całości dzięki czemu użytkownik zyskuje pełny i swobodny dostęp do zawartości szafy.

Szuflady z organizerami
Szuflady ze względu na to, co będzie w nich przechowywane, mogą mieć rożne rozmiary oraz być uzupełnione o różnego rodzaju uchwyty i organizery. W serii GTV Elegance znajdziemy zarówno klasyczne szuflady z relingami lub z bokami szklanymi, jak również z niezwykle praktycznym i estetycznym koszem rattanowym. Pojemność szuflad zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Dodatkowo dostępne są nowoczesne szuflady z praktycznym organizerem, który jest niezastąpiony przy przechowywaniu drobnych przedmiotów. Dzięki specjalnej, antypoślizgowej powłoce na dnie organizera unikniemy przypadkowego przemieszczania się przedmiotów.

W ramach pakietu szuflad, w serii Elegance dostępna są również szuflady dedykowane do przechowania konkretnej odzieży: szuflada na obuwie – specjalna relingowa zabudowa wewnątrz szuflady, która pozwoli na swobodny dostęp do kilku par butów – oraz szuflada na spodnie, której stabilne i estetyczne relingi poprzeczne mogą pomieścić nawet 10 par spodni.


Opr. (eb)
Fot. GTV

Powiązane artykuły

 • Rozwiąże problem

  Dom 02 listopada 2011

  Garderoby przedpokojowe są idealnym rozwiązaniem problemu "puchnących szaf". Dzięki nim nasze płaszczce i buty będą zawsze na miejscu. Na szczeg...

 • Drugie życie garderoby

  Dom 05 czerwca 2013

  Są takie miejsca w domu, które w dzieciństwie pełniły funkcje strategiczne, pozwalając na przykład schować się przed całym światem. Do takich...

 • Inspirujące poddasze

  Dom 14 stycznia 2014

  Poddasze, nawet ze skosami, to świetne miejsce na kuchnię, szczególnie w domach wielopokoleniowych, w których młodzi chcą być &bdq...

 • Sprytne rozwiązania na ...

  Aranżacje i pomysły 02 czerwca 2014

  Organizacja miejsca i utrzymanie wszystkich drobiazgów w należytym porządku nie jest łatwym zadaniem, ale są na to sprytne rozwiązania. Oto ...