Zapewni oryginalny efekt

Porady eksperta
Zapewni oryginalny efekt

Nowością wśród emalii do drewna i metalu jest Beckers Designer Universal. Dzieki niej można w prosty sposób dokonać metamorfozy wnętrza, uzyskując doskonały efekt. Dodatkową zaletą tego produktu jest ekologiczna i bezpieczna dla zdrowia receptura.

Pomalowanie drewnianych lub metalowych elementów, np. mebli, grzejników czy ramy łożka, może być prostym w realizacji pomysłem na zmianę designu wnętrza.

Do tego celu można wykorzystać emalię akrylową Beckers Designer Universal, która dostępna jest w gamie kolorystycznej odpowiadającej odcieniom farb do ścian i sufitów Beckers Designer Colour. Możemy więc pomalować wybrane elementy (np. ramę łóżka czy grzejnik) w kolorze ściany. Daje to możliwość uzyskania oryginalnych efektów aranżacyjnych.

Wodorozcieńczalna emalia akrylowa Beckers Designer Universal tworzy wytrzymałą powłokę o trwałym kolorze, odporną na zmywanie, detergenty i zarysowania. Paleta barw emalii Beckers Designer Universal obejmuje 15 gotowych odcieni oraz biały, co uamożliwia realizację wielu pomysłów na stworzenie spójnie kolorystycznej aranżacji.

Emalia Beckers Designer Universal ma szerokie możliwości stosowania. Można nią malować powierzchnie drewniane, drewnopochodne, jak również metalowe, znajdujące się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Jest ona polecana między innymi do malowania mebli, drzwi, kaloryferów, okien, listew, detali wykończeniowych czy mebli ogrodowych.

Żeliwne, kręte schody o zdobnej formie znakomicie pasują do nowoczesnej aranżacji. Dzięki ciemnej barwie, wyraziście odcinają się na tle jasnych ścian – niczym oryginalna rzeźba w minimalistyczno-loftowym wnętrzu (zdjęcie główne).

Biel i jasny błękit to barwy emanujące spokojem i nadające wysmakowanego stylu. Pomysłowy, a jednocześnie bardzo prosty w wykonaniu detal – jak pomalowane w kolorze ściany ramki – mogą nadać kącikowi wypoczynkowemu dodatkowego uroku.

Także niepozorny zaułek tarasu stać się może pełnym uroku miejscem, idealnym do popołudniowego relaksu na świeżym powietrzu. Delikatna zieleń stolika i biel ławeczki, kwiaty i zioła w ceramicznych i wiklinowych doniczkach, oryginalne latarenki – to wszystko nadaje miejscu romantycznego charakteru.

Ważnym atutem emalii jest ekologiczna receptura. Produkt posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i jest polecany także do pokoi dziecięcych. Wyróżnia go śladowa zawartość LZO (poniżej 0, 2 g/l), łagodny, prawie niewyczuwalny zapach i krótki czas schnięcia (tylko ok. 1 h). Emalia została uszlachetniona dodatkami wosków, zapewniającymi lepsze właściwości aplikacyjne, łatwe malowanie oraz dobrą przyczepność do podłoża.

Beckers Designer Universal
Stopień połysku: półmat
Kolorystyka: biały i 15 gotowych kolorów
Wydajność: do 14 mkw. / l
Czas schnięcia: ok. 1 h
Opakowanie: 0,5 l (wszystkie kolory +biały); 1 l i 2,5 l (biały)
Cena: ok. 24 zł / 0,5 l

Opr. Ewa Buczek
Fot. Beckers

Powiązane artykuły

 • Pomysł na taras

  Taras i balkon 12 kwietnia 2013

  Po szczęśliwym zakończeniu budowy domu, wyposażeniem go w niezbędne sprzęty i wreszcie upragnionej przeprowadzce wielu z nas stojąc przed oknem ...

 • Sezon tarasowy rozpoczęty

  Taras i balkon 06 maja 2013

  Promienie coraz mocniej grzejącego słońca zachęcają do rozpoczęcia sezonu tarasowego. Dla tych, którzy zabierają się za stworzenie swojego...

 • Nowość wśród desek tar...

  Taras i balkon 31 maja 2013

  DLH Poland wprowadziła do swojej oferty nowy profil deski tarasowej z Modrzewia Syberyjskiego, dzięki któremu możemy uzyskać interesujący efek...

 • Taras z drewna kempas

  Taras i balkon 12 czerwca 2013

  Pochodzące z Australii i Azji Południowej drewno kepmas należy do bardzo twardych gatunków o wysokiej naturalnej trwałości, dlatego idea...