Dla zwolenników minimalizmu

Drzwi, okna
Dla zwolenników minimalizmu

Drzwi Saleto z najnowszej kolekcji Invado to propozycja firmy na rok 2014. Te drzwi idealnie wpiszą się do lekkiego, przestronnego wnętrza, pozbawionego zbędnych przedmiotów i przepychu.

Nowoczesny charakter skrzydeł drzwi Saleto podkreślony został przez subtelne, aluminiowe elementy łączące ze sobą poszczególne płaszczyzny. Tych, w zależności od modelu, może być mniej lub więcej.

Drzwi Salento nadają aranżacji lekkości, a jednocześnie, jak każde drzwi pełne, pozwalają czuć się swobodnie w swoim domu. Bez trudu można dopasować je do własnego pomysłu na wnętrze, ponieważ dostępne są w czterech różnych kolorach: biały, orzech duro, dąb eterno oraz dąb szary. Rama skrzydła Salento wykonana jest z wysokiej jakości MDF-u, a wypełnienie stanowią płyciny o grubości 10 mm. W połączeniu z wysokiej klasy okleiną eco-fornir zapewnia to drzwiom wyjątkową trwałość i stabilność.

Wszystkie drzwi z kolekcji Salento dostępne są w wersji pojedynczej, w szerokościach od „60” do „100” oraz jako skrzydła podwójne: od „120” do „200”.

Opr. (eb)
Fot. Invado