Święta w nowoczesnym wydaniu

Styl
Święta w nowoczesnym wydaniu

Sklep internetowy Fototapeta4u.pl w tym roku stawia na nieco inny klimat, adresowany do osób, które w swoich wnętrzach chciałyby stworzyć świąteczną atmosferę nowoczesnego wzornictwa. 

Moc koloru, minimalizm i prostota - to trzy główne cechy wybranych wzorów fototapet z oferty sklepu fototapeta4u.pl. Wśród tegorocznych propozycji prym wiodą renifery, które na ścianę wymagającego dekoratora mogą wskoczyć również w geometryczne odsłonie.

A może myślisz o całkowitej rezygnacji ze świątecznego drzewka na rzecz nowoczesnej choinki, bo twoje mieszkanie jest na tyle małe, że obecność drzewka w salonie wymaga gruntownego przemeblowania całego pokoju? Tu z pomocą przyjdą te fototapety, które w prosty sposób można przykleić do ściany, zastępując nimi iglaka, który za kilka tygodni pozostawi po sobie niesforne igiełki wbijające się w dywan. Czy to nie jest idealne rozwiązanie dla entuzjastów praktycznych rozwiązań.

opr. (eb)
fot. fototapeta4u.pl

Powiązane artykuły

 • Modern Update 2012- kolekcja...

  Aranżacje i pomysły 21 grudnia 2011

  Nowoczesny styl i  pełna gama kolorów zmieniająca każde pomieszczenie w rajski ogród- tak najkrócej można sch...

 • Célia Rasch- tapety nowej ...

  Aranżacje i pomysły 18 stycznia 2012

  Obserwując wzornictwo wielu mebli i przedmiotów codziennego użytku szybko zauważymy, że wiele z nich jest inspirowana światem mody. Czas...

 • Ośmiornice, rośliny a m...

  Dom 14 listopada 2014

  Urządzając pokój dziecka, nie kierujmy się utartymi schematami, a raczej wyobraźnią dziecka. To ono najlepiej podpowie co zrobić, aby czuło...