Quanta i VIP

Akcesoria i dodatki
Quanta i VIP

Quanta i VIP – z pewnością zastanawiacie się, co to takiego. Przedstawiamy klamki z najnowszej kolekcji drzwi Invado. Charakteryzują je geometryczne kształty oraz solidność i perfekcja wykonania.

Klamki nie pełnią już tylko roli użytkowej. Choć ta bez wątpienia jest najważniejsza, to sprawa wzornictwa nie pozostaje bez znaczenia. Klamki mają bowiem ogromne znaczenie nie tylko dla charakteru drzwi, ale i charakteru całego wnętrza.

Quanta (zdjęcie powyżej), którą cechuje wytworny wygląd oraz dobre wykonanie to model, który zmieści się nawet w ograniczonym budżecie przeznaczonym na urządzenie domu.
VIP (zdjęcie poniżej) – zgodnie z nazwą jest propozycją dla tych, którzy wymagają absolutnie najwyższej jakości. Obie dobrze leżą w dłoni, zapewniając wygodne użytkowanie.

 

 

Klamki Quanta i VIP rekomendowane są do drzwi nowoczesnych - m.in.: modeli z kolekcji Bianco, Domino, D’Artagnan, Martina, Malawi czy Lido.

Cena klamek wynosi od 49 zł netto.

opr. (eb)
fot. Invado

Powiązane artykuły

 • ABC relaksującego wnętrza

  Aranżacje i pomysły 05 października 2011

  Nadmiar ozdób, eksplozja barw i wyrafinowanych form sprawia, że szybko stajemy się zdezorientowani. W takich warunkach trudno o wypoczynek. D...

 • Design na szkle

  Trendy i inspiracje 11 października 2011

  Szkło jest jednym z ulubionych materiałów współczesnego architekta. Wyróżnia je zarówno elegancja jak i fun...

 • Urok solidnego drewna od...

  Portal wnetrzarstwo 06 grudnia 2011

  Drewno zawsze stanowiło ważny element gustownego wystroju wnętrz. Współczesne trendy również chętnie po nie sięgają, bo daje gwaranc...

 • Wnętrze w stylu fusion

  Trendy i inspiracje 29 grudnia 2011

  Fusion proponuje zabawę kolorami, materiałami i konwencją. Swobodnie zestawia zupełnie odmienne stylistyki, a inspiracji poszukuje w pozornie zwy...