Ruszył konkurs VASCO Integracja

Wydarzenia
Ruszył konkurs VASCO Integracja

Rozpoczęła się ósma edycja prestiżowego i zasłużonego dla branży projektowania wnętrz konkursu VASCO Integracja. Rejestracja do konkursu już trwa.

Firma VASCO, producent grzejników dekoracyjnych, zaprasza do udziału w konkursie VASCO Integracja architektów wnętrz, którzy już wykorzystali grzejniki dekoracyjne VASCO w swoich aranżacjach - kategoria główna konkursu to fotografie zrealizowanych projektów.
Do udziału w konkursie zaproszeni są również ci projektanci, którzy chcą przetestować swoje umiejętności w przygotowaniu renderów. Kategoria koncepcyjna, do której zgłaszane są wizualizacje, jest otwarta na wszelkie pomysły. Jedynym warunkiem udziału jest zaprojektowanie wnętrza pomieszczenia ogrzewanego grzejnikiem VASCO.

Nagrody w konkursie to 30 000 złotych w gotówce, a także dwie licencje ARCHICAD Star(t) editio oraz liczne nagrody od partnerów konkursu: ARCHICAD, Czas na Wnętrze, archimania.pl, DOMO+, WNĘTRZA DANIELA, e-mieszkanie.pl i e-aranżacje.pl.
Zakres wymagań projektowych jest taki sam jak w poprzednich edycjach. Można zgłosić dowolny tematycznie projekt w jednej kategorii lub obu jednocześnie – nie ma limitu zgłoszeń kategorii konkursowych przygotowanych przez jednego uczestnika konkursu.
Kategorie:
- REALIZACJA – gotowe, w pełni wykończone wnętrza, w których zastosowano minimum jeden grzejnik VASCO. Materiałem zgłoszeniowym w tej kategorii są fotografie;
- KONCEPCJA – zaprojektowane i zrenderowane wnętrza. W kategorii koncepcyjnej zgłaszane są wizualizacje, dodatkowo wymagane jest przygotowanie jednej planszy (dostarczanej jako plik).

W ósmej edycji po raz pierwszy jest możliwe wysłanie zgłoszenia do konkursu całkowicie przez Internet, w tym celu konieczna jest rejestracja na tej stronie http://www.vascoart.pl/konkurs-vasco-integracja/formularz-zgloszeniowy
Okno rejestracji będzie otwarte do 31.01.2014 roku.
Po rejestracji każdy użytkownik będzie miał wygodny dostęp do swoich zgłoszeń wraz z możliwością ich modyfikacji aż do upływu regulaminowego terminu zamknięcia ósmej edycji.

W tej edycji również po raz pierwszy uczestnicy kategorii koncepcyjnej mają możliwość poddania swojego projektu pod głosowanie internetowe na fanpage VASCOart na Facebooku. W formularzu zgłoszeniowym będzie możliwość wyrażenia zgody uczestnika na zaprezentowanie jego projektu na Facebooku i zbieranie lików. Projekty będą tam prezentowane pod wybranym przez uczestnika godłem, a prezentacja rozpocznie się po obradach komisji konkursowej w marcu 2014 roku.

Zapraszamy do przeglądania projektów nagradzanych i wyróżnianych w poprzednich edycjach. W skład komisji konkursowej VASCO Integracja wchodzą oprócz ekspertów w zakresie projektowania z Wydziału Architektury Wnętrz ASP, przedstawicieli mediów, także laureaci kategorii REALIZACJA w dotychczasowych edycjach.

Na wszelkie pytanie odpowiedzi udzieli sekretarz konkursu: Waldemar Tomczuk, tel. 600 044 376, e-mail: waldek.tomczuk@vasco.pl

opr. Ewa Buczek

Powiązane artykuły

 • Szansa dla młodych ...

  Wydarzenia 26 października 2011

  „Projekt produktu z najwyższej półki” – to tytuł konkursu organizowanego przez firmę Deante. Dzięki połączeniu kreaty...

 • Top Projekt g-k – gratka d...

  Wydarzenia 24 listopada 2011

  Firma Lafarge ogłosiła konkurs dla architektów. 7 000 zł za pierwszy projekt i dwie nagrody w  wysokości 10 ooo za projekt zre...

 • Zaprojektuj wnętrze ...

  Portal wnetrzarstwo 28 listopada 2011

  W związku z nowym, unikalnym projektem restauracyjnym, katowicka firma Lokum SPV wraz z twórcami jednej z największych polskich sieci k...

 • Konkurs „DOBRZE POWIEDZIANE”

  Aranżacje i pomysły 28 listopada 2011

  Od 25 listopada w 150 salonach prowadzących ofertę Meble WAJNERT rusza konkurs „Dobrze powiedziane”.