Nieprzemijająca czerń

Dom
Nieprzemijająca czerń

Czerń jest ponadczasowa, od lat obecna w luksusowych wnętrzach i wielu wysmakowanych stylizacjach. Ta klasyczna barwa króluje również w linii ekskluzywnych urządzeń AGD  Dark Pearl z kolekcji marki De Dietrich.

Linię Dark Pearl o barwie głębokiej czerni z połyskiem tworzą produkty o minimalistycznej stylistyce, ale z bogactwem innowacyjnych funkcji do gotowania i pieczenia, m.in. płyta indukcyjna DTI1043XE, piekarnik DOP1140B oraz kuchenka mikrofalowa DME1135B.

Płyta DTI1043XE wyposażona jest w obszerne pole Continuum o wymiarach 40 x 23 cm, pozwalające na dużą swobodę podczas gotowania i stosowanie nawet większych naczyń. 16 poziomów mocy z opcją Booster umożliwia idealne dostosowanie temperatury do przygotowywanego dania. Funkcja Elapsed Time informuje o tym, jak długo pole grzeje z aktualnie zaprogramowaną mocą, natomiast funkcja Switch umożliwia przesunięcie naczynia z jednego pola na drugie przy zachowaniu bieżących ustawień. Z kolei funkcja Boil opracowana została z myślą o szybkim doprowadzeniu wody do wrzenia – dzięki niej płyta automatycznie określa czas potrzebny do zagotowania wskazanej ilości wody.

Piekarnik DOP1140B obsługiwany jest za pomocą podświetlanego, wygodnego pokrętła Twin-HIFI, ułatwiającego dostęp do menu. Zaprogramowano w nim dziewięć funkcji pieczenia, w tym opcję „chleb” do wypieku doskonałego domowego pieczywa. Urządzenie wyposażone jest także w grill z czterema poziomami mocy. System czyszczenia pirolitycznego Pyro-Turbo, z trzema trybami do wyboru, umożliwia zachowanie wnętrza piekarnika w idealnej czystości.

Kuchenka mikrofalowa DME1135B o pojemności 40 l również sterowana jest za pomocą podświetlanego pokrętła Twin-HIFI oraz przycisków dotykowych. Urządzenie umożliwia gotowanie na dwóch poziomach oraz błyskawiczne rozmrażanie żywności, dzięki funkcji Speed Defrost. Kuchenka wyposażona jest ponadto w 10 poziomów mocy oraz minutnik.

Linia Dark Pearl będzie świetnie komponowała się w nowoczesnych wnętrzach o minimalistycznej stylizacji. To prawdziwa wisienka na aranżacyjnym torcie projektanta.

opr. (eb)
fot. De Dietrich

Powiązane artykuły

 • Producent urządzeń g...

  Wydarzenia 24 maja 2012

  Europejski potentat rynku AGD umacnia swoją pozycję w segmencie urządzeń energooszczędnych. Mimo wysokich cen surowców, BSH wykazuje pona...

 • Gotujące trio

  Dom 22 maja 2013

  Naszą kulinarną wyobraźnię z pewnością pobudzi kolekcja piekarników z linii Platinium marki De Dietrich, przeznaczonych do tradycyjnego piecz...

 • Planowanie kuchni to...

  Dom 03 grudnia 2013

  Czy planowanie wymarzonej kuchni może być przyjemnością? Jak się do tego zabrać, od czego zacząć? Odpowiedź na te i inne pytania pomogą znaleźć p...