Postaw na biel

Styl
Postaw na biel

White Collection to elegancka linia białych mebli dziecięcych marki My Room, stanowiąca współczesną interpretację klasycznych wzorów. Meble te efektownie łączą klasyczną stylistykę z funkcjonalnymi rozwiązaniami ułatwiającymi dzieciom naukę, zabawę oraz  przechowywanie ubrań i zabawek. 

White Collection to proste, nowoczesne bryły mebli udekorowane delikatnymi frezowaniami, ażurowymi szczebelkami i kulistymi gałkami. Nadaje to tej kolekcji lekkości i przypadnie do gustu zarówno dzieciom jak i ich rodzicom. Kolekcja składa się z klikunastu brył, w tym łóżek, biurek, stolików, komód, szaf i wielu innych. W bogatej ofercie znajdują się meble dedykowane zarówno do pokoju niemowlęcia (łóżeczko niemowlęce i przewijak), rodzeństwa (łóżka piętrowe), jak i nastolatka (biurko z nadstawką). Łóżka, komody, regały dostępne są w różnych wymiarach, dzięki czemu możemy dostosować je do naszych potrzeb i rozmiarów urządzanego pokoju. W kolekcji White Collection warto wyróżnić kilka szczególnie udanych modeli mebli. Stolik edukacyjny MyTable, łóżko Dream czy regał ze skrzynią to pomysłowe meble, zamknięte dodatkowo w oryginalnej formie.

Dlaczego biel?
Uniwersalny charakter bieli sprawia, że meble marki My Room dobrze komponują się z wystrojem wnętrza opartym na różnorodnej kolorystyce. W pokoju małej dziewczynki białe meble mogą być bazą dla subtelnych, pastelowych dodatków, w tym zasłon, pościeli, dekoracji ściennych itp. W pokoju nastolatka biel będzie pomysłowo podkreślała charakter nasyconych granatów czy ognistych czerwieni. Przy wyborze kolorystyki mebli do pokoju dziecięcego należy pamiętać, że biały jest kolorem ponadczasowym, niezależnym od aktualnej mody. Dzięki temu nie znudzi się dużym i małym domownikom po zaledwie jednym sezonie. Ponadto biały kolor ma korzystny wpływ na samopoczucie dzieci i młodzieży, działa uspokajająco i nie rozprasza ich uwagi. Kolekcja White Collection szczególnie wskazana jest do ciemnych pokojów z małą ilością światła dziennego. Białe meble rozświetlą przestrzeń i uczynią ją optycznie wiekszą.

Zgodnie z normami i zasadami bezpieczeństwa
Meble z kolekcji White Collection wykonane są z MDF-u i charakteryzują się trwałą, stabilną konstrukcją. Wykończone zostały farbami, które spełniają rygorystyczne wymagania normy EN-71:1994/3 „Bezpieczeństwo zabawek” dopuszczającej stosowanie ich do dekoracji mebli dziecięcych. Przy produkcji mebli marki My Room stosowane są najwyższej jakości akcesoria meblowe. Szuflady wyposażone są w gałki drewniane i wysuwają się na prowadnicach krytych renomowanej niemieckiej firmy Häfele. Prowadnice te posiadają system automatycznego domykania. Zastosowanie tego typu prowadnic gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Dziecko podczas częstego otwierania i zamykania nie jest narażone na przytrzaśnięcie dłoni. Zdecydowana większość mebli z linii White Collection dostarczana jest do klienta zmontowana.

opr. (eb)
fot. My Room