Automatyczna szufelka do każdego wnętrza

Akcesoria i dodatki
Automatyczna szufelka do każdego wnętrza

System centralnego odkurzania to rozwiązanie, które znajduje coraz więcej zwolenników. W asortymencie jedynego polskiego producenta centralnego odkurzania firmy UST-M poza standardowymi elementami systemu znaleźć możemy m.in. szufelkę automatyczną Leovac.

Szufelka automatyczna, zwana inaczej podmiotką, sprawdzi się szczególnie w miejscach, gdzie często gromadzą się drobne zabrudzenia, takie jak okruchy, piach czy popiół. Właśnie dlatego najczęściej instaluje się ją w kuchni, przedsionku czy w okolicach kominka. Podmiotka pomoże także uporać się z sierścią zwierząt czy zwykłym kurzem. Aby szybko i bez schylania się uprzątnąć śmieci, wystarczy je podmieść szczotką w okolice otworu szufelki, a następnie stopą włączyć specjalny przycisk. Brud zostanie odprowadzony do przewodów systemu.

Szufelki automatyczne Leovac, będące elementami systemu centralnego odkurzania Vacu USM, dostępne są w dwóch wersjach – UNO i DUE. Wersja DUE stworzona została z myślą o instalacji przy niskich cokołach meblowych, dlatego najczęściej wybierana jest w przypadku kuchni. W przedpokoju czy przy kominku warto zdecydować się na wariant UNO, który montujemy bezpośrednio na ścianie lub przy cokołach meblowych o standardowej wysokości.

Podmiotki Leovac stworzone zostały zgodnie z najnowszymi trendami we wzornictwie. Zarówno wersja UNO jak i DUE występuje aż w dziewięciu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można je dopasować do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji wnętrz. Wśród kolorów, oprócz tradycyjnej bieli, szarości, kremu oraz jasnego i ciemnego odcienia brązu, znajdziemy także szufelkę czarną, złotą, srebrną i szampańską.

Cena: ok. 160 zł brutto/szt.

opr. (eb)
fot. materiały producenta