Grzejnik odmieni łazienkę

Styl
Grzejnik odmieni łazienkę

Grzejniki Dalis i Irys z oferty firmy Enix zaspokoją gusta zarówno zwolenników nowoczesności jak i klasyki. Zobaczmy, jak za ich pomocą można odmienić łazienkę.

Dalis dla miłośników nowoczesności

Pokryty lśniącą chromowaną powłoką jest niewątpliwą ozdobą wnętrza każdej nowoczesnej łazienki. Nie można go nie zauważyć, wchodząc do pomieszczenia. Wraz z wyeksponowanymi chromowanymi czy metalizowanymi detalami baterii i akcesoriów łazienkowych tworzy piękną harmonię kształtów i odcieni.
Grzejnik Dalis firmy Enix zachwyca niesłychanie lekką konstrukcją zaakcentowaną wgiętymi rurkami. Ogrzewa, pełniąc równocześnie funkcję dekoracyjną. Lustrzana powierzchnia urządzenia prezentuje się doskonale na tle ściany o barwie białej lub szarej. To najlepsza propozycja dla wymagających, miłośników elegancji, dbających o odpowiedni wygląd każdego elementu składającego się na wyposażenie wnętrza.
W otoczeniu armatury łazienkowej o oryginalnych kształtach i chromowanej powierzchni, a także uroczych pojemników na mydło, wieszaków czy finezyjnie zdobionych luster atrakcyjny grzejnik Dalis będzie wyglądał naprawdę pięknie.Irys dla gustujących w klasyce

Drabinkowy grzejnik o kwiatowej nazwie Irys to doskonałe rozwiązanie do łazienek o dużym zapotrzebowaniu na ciepło. Charakteryzuje się wysoką mocą grzewczą w stosunku do swojej wielkości. Jego klasyczna forma ozdobi doskonale wnętrze o wystroju tradycyjnym.
Irys, podobnie jak wszystkie grzejniki firmy Enix, wyróżnia najwyższa jakość wykończenia. Zaletą grzejników drabinkowych jest ich niesłychanie prosty montaż. Grzejniki dostępne są standardowo w kolorze białym, jednak każdy klient może zamówić dowolny, wybrany przez siebie kolor z palety Enix. Jeśli barwą urządzenia będzie np. bahamabeige, wówczas w łazience pięknie zaprezentują się drewniane elementy wyposażenia, takie jak meble czy fragmenty akcesoriów łazienkowych, a także brąz lub odcienie beżu na ścianach. Taki wystrój będzie nawiązywał do świata natury, pozwalając na upragniony relaks w zaciszu domowego SPA.

 

opr. (eb)
fot. Enix