Absolutne nowości dla młodzieży

Kolekcje mebli
Absolutne nowości dla młodzieży

Zbliżający się początek roku szkolnego jest dobrą okazją do reorganizacji pokoju młodzieżowego. Przy tej okazji warto zainteresować się nowościami wśród kolekcji młodzieżowych, które proponuje firma Wajnert. 

Jedną z nowości wśród mebli młodzieżowych firmy Wajnert Meble jest kolekcja FUNKY BOX, dedykowana dla poszukujących niepowtarzalnych form. Daje ona możliwość kreatywnego komponowania poszczególnych elementów, zgodnie z własnymi potrzebami i upodobaniami. Kolekcja została zaprojektowana w kolorze Wiąz Lombardia, połączonym z elementami na wysoki połysk. Dla odważnych w kolorze pomarańczowym lub zielonym, a dla lubiących bardziej stonowane zestawy w kolorach biały, czarny i latte.

Charakteru meblom nadaje oryginalny układ na frontach mebli - połączenie pionowego i poziomego usłojenia. Wiszące szafki i półki, które można ze sobą dowolnie zestawiać, pomogą oryginalnie i funkcjonalnie zorganizować przestrzeń w każdym domu.

Wartą uwagi jest także kolekcja BLOG, która składa się z 16 elementów. Jej dominującym kolorem jest Dąb Ferrara, podkreślony oryginalnymi wkładami półkami w kolorach Sugar, Viola i Antracyt. Praktycznym aspektem kolekcji jest jednakowa głębokość wszystkich brył stojących, co znacznie ułatwia ich zestawienie. Uniwersalny charakter i kolorystyka mebli umożliwiają zaaranżowanie pokoju dla dzieci w wieku przedszkolnym, jak i tych starszych, o jeszcze większych wymaganiach i potrzebach.

Kolekcja BLOG

Sofa POP (zdjęcie powyżej) to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie funkcjonalność i wygodę. Praktyczne, rozkładane półki zamontowane po wewnętrznej stronie boku i kieszenie przymocowane do zewnętrznej części czynią mebel miejscem przeznaczonym zarówno do wypoczynku jak i pracy, nauki czy zabawy. Efektowne połączenia kolorystyczne przypadną do gustu szczególnie młodym użytkownikom. Sofa idealnie pasuje jako uzupełnienie kolekcji BLOG.

opr. Ewa Buczek
fot. Wajnert