Elegancka trójka

Kolekcje mebli
Elegancka trójka

Salonowe stoliki z kolekcji Flamenco, Corino i Rossano nie zastępują dużych stołów, wokół których gromadzą się domownicy i goście. Kojarzą się raczej ze spotkaniem nieformalnym, lampką szampana lub popołudniową kawą, a także odpoczynkiem przy interesującej lekturze. 

Stolik Flamenco w kolorze notte doskonale komponuje się z ciemnymi pufami i utrzymaną w odcieniach brązu podłogą. Należy do kolekcji, która zachwyca swoją wyrazistą, dynamiczną linią wzorniczą. Meble wykonane z naturalnej okleiny w zestawieniu z ciemnym szkłem i czarną tkaniną obiciową, a także charakterystycznym akcentem czerwieni tworzą interesującą aranżację nowoczesnego, modnego salonu. Stolik wyposażono w niezwykle praktyczną, ukrytą pod blatem szufladę na salonowe drobiazgi, które warto mieć zawsze w zasięgu ręki.

Kolekcja Corino to meble z frontami z litego drewna dębowego z udziałem naturalnej okleiny w ciepłych kolorach dębu naturalnego i orzecha. Znajdziemy tu również ciekawy, dwupoziomowy stolik do salonu, z ciemną szybą umieszczoną w środkowej części blatu i poręczną półką, na której można umieścić np. gazety czy książki.

Stolik Rossano z przeszklonym blatem to najlepsze rozwiązanie do eleganckiego salonu. Ustawione na nim, odbijające się niczym w lustrze, dekoracyjne przedmioty, jak choćby wazon z kwiatami czy butelka wybornego wina z pięknymi kieliszkami, podkreślają wyjątkowy urok nie tylko tego niewielkiego mebla, ale i całego wnętrza w stylu Rossano.

Salonowe stoliki stwarzają w pomieszczeniu atmosferę przytulności, zachęcają do wypoczynku i towarzyskich spotkań. Dzięki swym niewielkim wymiarom mogą być w dowolny sposób przestawiane, nie tracąc przy tym indywidualnego charakteru i walorów funkcjonalnych. Piękne, ozdobne i użyteczne stoliki: Flamenco, Corino i Rossano są niezbędnym wyposażeniem każdego salonu, bez względu na jego wielkość i wystrój.

opr. (eb)
Fot. Mebin