Szyba to już nie jest problem

Dom
Szyba to już nie jest problem

Aquaform, producent wyposażenia łazienek, ma w swojej ofercie kabiny prysznicowe oraz parawany nawannowe ze specjalną powłoką DP active. Zapewnia ona łatwiejsze utrzymanie czystości i sprawia, że brud nie przylega tak mocno do powierzchni szklanych.

Powłoka DP active jest zaawansowaną technologicznie powłoką polimerową, której zastosowanie w produkcji powoduje maksymalne wygładzenie nierównej powierzchni szkła. Dzięki temu ograniczone zostaje powstawanie osadów na szkle. Ważny jest w tym przypadku także efekt hydrofobiczny, co oznacza, że powłoka zastosowana na szkle „odpycha” wodę, zabezpieczając ściany kabiny czy parawanu przed przywieraniem osadów.

– Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo naszym klientom zależy na utrzymaniu czystości w łazience. Dlatego tworzymy nasze produkty z myślą o wygodnych i oszczędnych rozwiązaniach. Powłoka DP active daje możliwość szybkiego umycia powierzchni szklanych bez większego wysiłku – mówi Anna Kaczmarek, specjalista ds. marketingu w firmie Aquaform SA.

Kabiny prysznicowe i parawany, które pokryte są powłoką DP active, wystarczy spłukać czystą wodą i przetrzeć szmatką. W ofercie Aquaform dostępna jest także odżywka DP active, dzięki której możemy zregenerować powłokę aby cieszyć się jej zaletami jeszcze dłużej. Wśród kabin Aquaform z powłoką DP active znajdują się linie: Solitare, Soul, zestaw Lava, Salgado, Sol de Luxe, Silva, Glass 5, Lazuro. Wsród parawanów pokrytych połwoką DP active jest linia Deli.

Ceny kabin prysznicowych i parawanu z powłoką DP active:
- kabina Sol de Luxe – od 2337 zł brutto
- kabina Salgado – od 2337 zł brutto
- kabina Soul – od 1598 zł brutto
- kabina Solitare – od 2090 zł brutto
- kabina Lazuro – od 1572 zł brutto
- drzwi do kabiny wnękowej Silva – od 1106 zł brutto
- kabina Glass 5 – od 1844 zł brutto, drzwi do kabiny wnękowej Glass 5 – od 799 zł brutto
- zestaw Lava (kabina + brodzik) – 2705 zł brutto
- parawan Deli – 799 zł brutto

opr. (eb)
fot. Aquaform

Powiązane artykuły

  • Nowości wśród drzwi

    Drzwi, okna 26 czerwca 2013

    W ofercie drzwi firmy Porta KMI Poland z Bolszewa w województwie pomorskim pojawiły się trzy nowe kolekcje. Zapoznajmy się więc z nimi.

  • Podaruj drzwiom drugą ...

    Drzwi, okna 21 października 2013

    Producenci drzwi zazwyczaj zapewniają systemy już odpowiednio zaimpregnowane warstwą preparatu ochronno-dekoracyjnego. Jednak po kilku latach po...