Nowość wprost z Londynu

Styl
Nowość wprost z Londynu

Nowa seria lamp London firmy Nowodvorski Lighting została stworzona z myślą o młodych globtrokerach zafascynowanych Londynem. Lampy te pomogą im poprzez aranżację pokoju, w którym spędzają większość wolnego czasu, wyrazić swoje zainteresowania.

Wiele miast na świecie ma swoje miejsca kultowe, nierozerwalnie się z nimi kojarzące. Piętrowe autobusy, czerwone budki telefoniczne, Big Ben czy czarne taksówki to atrybuty Londynu, miasta, które ma wielu pasjonatów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, firma Nowodvorski Lighting poszerza swoją bogatą ofertę lamp o nowe modele, wchodzące w skład serii London. Kolekcja ta, adresowana do najmłodszych obieżyświatów, w całości poświęcona jest Londynowi. Na oprawach oświetleniowych inspirowanych tą aglomeracją widnieją symbole tego miasta. Całość utrzymana jest w czerwono-granatowo-białej kolorystyce. Wyjątek stanowi jedynie kinkiet, a konkretnie wykorzystany tam motyw taksówki. Ten środek lokomocji z wiadomych przyczyn, jak przystało na londyńską taksówkę, musiał zostać zaprojektowany w czarnym kolorze.

W skład linii London wchodzi siedem lamp: trzy kinkiety, plafon oraz trzy listwy. Projektanci firmy Nowodvorski Lighting zadbali, by każdy nastolatek w bogatej ofercie znalazł oprawę oświetleniową, o jakiej marzył. Tym, którzy poszukują oryginalnego rozwiązania na rozjaśnienie całego pomieszczenia, proponuje się plafon. Umieszczony na suficie, dzięki wbudowanym trzem reflektorom, idealnie sprawdzi się jako główne źródło światła. Dodatkowy atut lampy stanowi jej element dekoracyjny w postaci flagi Wielkiej Brytanii. Warte uwagi są także oprawy oświetleniowe w formie kinkietów. Poza walorami estetycznymi lamp, które są zdobione przez takie symbole Londynu jak: czerwona budka telefoniczna, czarna taksówka oraz Big Ben, kinkiety znajdą również zastosowanie przy tworzeniu ciekawych efektów wizualnych. Na zainteresowanie zasługują także listwy dostępne w trzech szerokościach: 36 cm, 47 cm i 77 cm. Wszystkie lampy przystosowane do żarówek R 50 o mocy 40 W zapewnią równomierne oświetlenie pomieszczenia.
Lampy z tej linii dopełnią aranżacji, sprawią, że wnętrze zostanie rozświetlone w nietuzinkowy sposób, a dodatkowo symbole Londynu zdobiące oprawy oświetleniowe nadadzą całości charakteru.

Charakterystyka kolekcji London marki Nowvodworski Lighting:

LONDON-TAXI I kinkiet:
- szerokość: 29 cm
- odległość od ściany: 15 cm
- źródło światła: 1 x E 14, R 50
- moc maks.: 40 W
- sugerowana cena detaliczna: 76,00 zł

LONDON - BIG BEN I kinkiet:
- wysokość: 45, 5 cm
- odległość od ściany: 15 cm
- źródło światła: 1 x E 14, R 50
- moc makś.: 40 W

LONDON - TELEPHONE I kinkiet:
- wysokość: 29, 5 cm
- odległość od ściany: 15 cm
- źródło światła: 1 x E 14, R 50
- Mmoc maks.: 40 W
- sugerowana cena detaliczna: 76,00 zł

LONDON II listwa:
- szerokość: 36 cm
- odległość od ściany: 15 cm
- źródło światła: 2 x E 14, R 50
- moc maks.: 40 W
- sugerowana cena detaliczna: 109,40 zł

LONDON III listwa:
- szerokość: 47 cm
- odległość od ściany: 15 cm
- źródło światła: 3 x E 14, R 50
- Moc maks.: 40 W
- sugerowana cena detaliczna: 176,38 zł

LONDON- FLAG III plafon:
- szerokość: 42, 5 cm
- odległość od ściany: 13, 5 cm
- źródło światła: 3 x E 14, R 50
- moc maks.: 40 W
- sugerowana cena detaliczna: 205,53 zł

LONDON IV listwa:
- szerokość: 77 cm
- dległość od ściany: 15 cm
- źródło światła: 4 x E 14, R 50
- Moc maks.: 40 W
- sugerowana cena detaliczna: 238,92 zł

Powiązane artykuły

 • Alabastrowy szyk

  Styl 21 maja 2013

  Dla zwolenników majestatycznej elegancji idealnym rozwiązaniem na wykończenie wnętrza jest trawertyn, nazywany także „egipskim ala...

 • Zmiana, która nastraja

  Dom 21 maja 2013

  Flores, Merida, Della, Ramos Standard i Ramos Evolution to nowoczesne zestawy mebli firmy Aquaform, dzięki którym łazienka nabierze nowego w...

 • Pozwól łazience rozkwitnąć

  Dom 25 czerwca 2013

  Obserwacja otaczającego świata i odrobina wyobraźni potrafią wykreować wiele niepowtarzalnych wzorów. I taka jest nowa kolekcja Coll mark...

 • Nowości wśród drzwi

  Drzwi, okna 26 czerwca 2013

  W ofercie drzwi firmy Porta KMI Poland z Bolszewa w województwie pomorskim pojawiły się trzy nowe kolekcje. Zapoznajmy się więc z nimi.