Lampy o finezyjnych kształtach

Styl
Lampy o finezyjnych kształtach

Rattan to materiał nadający wnętrzom egzotyki. Może być wykorzystany do wyplatania mebli, koszy i innych przedmiotów, chociażby takich jak lampy. Przykładem są kolekcje Lucan, Elsene i Prescot marki Nowodvorski Lighting, lampy, które swoimi finezyjnymi kształtami przypominają kwiaty.

Rattan to materiał, który pozwala na stworzenie ciekawej i klimatycznej aranżacji, a jego urok dostrzec można w kolekcjach lamp Lucan, Elsene i Prescot marki Nowodvorski Lighting. W lampach tych rattan odgrywa dominującą rolę. Na uwagę zasługuje jednak także kolorystyka opraw oświetleniowych marki Nowodvorski Lighting. Nowoczesne biało-czarne barwy pięknie kontrastują z naturalnością i egzotyką samego materiału i finalnie stanowią dodatek o bardzo uniwersalnym charakterze. Dodatkowym atutem lamp z kolekcji Lucan, Elsene i Prescot są ich finezyjne kształty. Przypominają one swą formą rozwinięte kwiaty, stając się zatem bardzo efektywnym i wyrazistym dodatkiem.

W skład kolekcji Lucan wchodzą dwa modele – lampa biurkowa o wysokości 35 cm i średnicy 25 cm zachwycająca oryginalną formą przypominającą kielich tulipana oraz nieco bardziej podłużny zwis o wysokości 110 cm i średnicy 25 cm. Elsene natomiast to ciesząca się pokaźnymi gabarytami (54 cm wysokości i 25 cm średnicy) lampa biurkowa o nietuzinkowym, nieregularnym profilu, a Prescot – oprawa o równie finezyjnych kształtach – to zwis mierzący 110 cm wysokości i 40 cm średnicy. Bardzo podobna stylistyka tych trzech kolekcji umożliwia wykorzystanie w obrębie jednej aranżacji zarówno lamp sygnowanych tą samą nazwą, jak i łączenie poszczególnych elementów. Dzięki takim rozwiązaniom wystroje naszych pokoi zachowają spójność stylu, nie tracąc przy tym na oryginalności.

Kolekcje rattanowych lamp Lucan, Elsene i Prescot marki Nowodvorski Lighting to idealne rozwiązanie dla miłośników egzotycznych dodatków, nadających pomieszczeniom orientalnego i nietuzinkowego charakteru.

Elsene

    

Prescot

    

Lucan

    

Lucan biurkowa

LUCAN I BIURKOWA

Wysokość: 35 cm
Średnica: 25 cm
Cena detaliczna: 341, 70 zł

LUCAN I ZWIS
Szerokość: 110 cm
Średnica: 25 cm
Cena detaliczna: 426, 20 zł

ELSENE I BIURKOWA
Wysokość: 54 cm
Średnica: 25 cm
Cena detaliczna: 243, 36 zł

PRESCOT I ZWIS
Wysokość: 110 cm
Średnica: 40 cm
Cena detaliczna: 491, 14 zł

Powiązane artykuły

  • Lampy w nowoczesnym wnętrzu

    Oświetlenie 18 grudnia 2014

    Umiejętnie dobrane lampy pozwalają nie tylko rozświetlić pomieszczenia, ale zwłaszcza w przypadku modeli wiszących, ciekawie zagospodarować pustą ...