Zmiana, która nastraja

Dom
Zmiana, która nastraja

Flores, Merida, Della, Ramos Standard i Ramos Evolution to nowoczesne zestawy mebli firmy Aquaform, dzięki którym łazienka nabierze nowego wymiaru i charakteru. Oblicze zmienia także istniejąca linia mebli Ancona.

Nowoczesny design w nowym wydaniu i geometryczne inspiracje zaowocowały w firmie Aquaform pięcioma nowymi kolekcjami mebli, które pojawią się w sklepach już w czerwcu br. Połyskująca biel w połączeniu z różnymi ciepłymi odcieniami drewna to główne barwy nowych mebli. Cechuje je także prostota formy, geometria i kontrast.

Kolekcja Flores
Meble Flores, dostępne w kolorach białym i legno jasne, mają prosty design i są niewielkie, dzięki czemu nie przytłaczają wnętrza. Szafki mają mechanizmy hamujące przy domykaniu, ergonomiczne uchwyty, z łatwością utrzymamy je w czystości. Do konsoli podumywalkowej, dostępnej w wersji prawej oraz lewej, dedykowana jest ceramiczna umywalka Kerra w kształcie misy. W kolekcji jest także lustro o wymiarach 60 x 120 cm, również w kolorach białym i legno jasne. Ceny mebli z kolekcji Flores zaczynają się od 245 zł brutto.

Kolekcja Merida
Meble z kolekcji Merida dostępne są w dwóch wariantach barw: biel/dąb oraz biel/legno jasne.  W zależności od potrzeb użytkowników i wielkości pomieszczenia, kolekcja Merida występuje w trzech rodzajach: Merida pojedyncza, Merida podwójna i Merida asymetryczna. Do małej łazienki dla singla wystarczy Merida pojedyncza, z szafką podumywalkową i umywalką dedykowaną Twins 50 oraz lustrem. Im więcej potrzeb i więcej przestrzeni, tym bardziej można powiększać zestaw o kolejne elementy - szafki wysokie, które wchodzą w skład Meridy podwójnej oraz wygodny przybornik na kółkach. Kolekcja Merida charakteryzuje się geometrycznymi i kontrastowymi połączeniami. Ceny mebli z kolekcji Merida zaczynają się od 245 zł brutto.

Kolekcja Della
To bardzo elegancka i szykowna kolekcja mebli dostępna w kolorach czarnym (MDF + akryl), antracyt (MDF + akryl) oraz białym. W jej skład wchodzi szeroka szafka podumywalkowa z dedykowaną ceramiczną umywalką Line o szerokości 60 lub 80 cm. Kolekcja wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, a ciemne szafki dzięki połączeniu MDF + akryl mają wysoki połysk. Meble łatwo utrzymać w czystości, dzięki płaskim i gładkim powierzchniom. Szafki mają ergonomiczne uchwyty, mechanizmy samodomykające i hamujące, a także szklane półki. Ceny mebli z kolekcji Della zaczynają się od 245 zł brutto.

Kolekcje Ramos Standard i Ramos Evolution
To meble dostępne w trzech wariantach kolorowych: biel/legno ciemne, biel/legno jasne oraz biel/dąb. Korpusy szafek wykańczane są różnymi barwami drewna, natomiast fronty pozostają białe i delikatnie połyskują. Kolekcje Ramos składają się z szafki podumywalkowej, lustra i szafki wiszącej wysokiej. Meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a dzięki płaskim powierzchniom łatwo utrzymać je w czystości. Drzwi szafek mają specjalne mechanizmy samodomykające i hamujące, mogą także otwierać się na prawą lub lewą stronę. Wersja Ramos Evolution została zaprojektowana w nieco nowocześniejszej wersji, drzwi szafek mają oryginalnie wyprofilowane boki, tworzące ciekawy motyw odwróconego trójkąta, dzięki któremu łatwiej otworzyć drzwi szafki. Ceny mebli w kolekcji Ramos Standard i Ramos Evolution zaczynają się od 241 zł brutto.

Kolekcja Ancona
Znana klientom firmy Aquaform kolekcja Ancona zmienia nieco swoje oblicze. Producent postanowił rozjaśnić zestaw składający się z konsoli podumywalkowej, dedykowanej umywalki (do wyboru Twins, Ines, Caterine), lustra i szafki. Teraz oprócz barwy legno ciemne, zestaw Ancona dostępny jest także w kolorze legno jasne. Zmieniły się także wymiary - dostępne obecnie szerokości konsoli podumywalkowej oraz lustra to 120 i 90 cm. Ceny mebli z kolekcji Ancona zaczynają się od 228 zł brutto.

Powiązane artykuły

 • Łazienka- twój prywatny s...

  Dom 23 sierpnia 2011

  Współczesne łazienki są coraz częściej aranżowane z równym rozmachem co salony. Przestronne wnętrza, duża wanna o wyprofi...

 • Łazienka dla singla- domowe ...

  Dom 03 listopada 2011

  Projektujesz łazienkę tylko dla siebie? W takim razie możesz puścić wodzę wyobraźni. Singiel to osoba zapracowana, tym bardziej należy jej się odr...

 • Łazienka w stylu TREND

  Dom 09 stycznia 2012

  Aranżacja współczesnej łazienki to prawdziwe pole do popisu dla wszystkich, którym zależy nie tylko na walorach funkcjonalnych, ale i e...

 • Pierwszy w Polsce

  Styl 11 marca 2013

  Sklep z wyposażeniem wnętrz Lila&Godo Interiors  jako pierwszy w Polsce przedstawia markę Mis en Demeure. Mis en Demeure oferuje wy...