Absolutne nowości w świecie łóżek

Meble
Absolutne nowości w świecie łóżek

Dziewięć miesięcy prac konstrukcyjno-technologicznych, ogrom pracy i zaangażowania, a w efekcie ponad 50 prototypów łóżek, szafek nocnych i komód. To absolutne nowości w ofercie internetowego sklepu BEDS.pl, zaprezentowane w aranżacjach, które w bardzo realistyczny sposób prezentują nowe produkty.

Pomysłodawcą nowych modeli łóżek jest właściciel firmy Roman Bilecki. Proces konstrukcyjny wykonywany był w oparciu o profesjonalny i zaawansowany program SolidWorks. Zaangażowanie, zarówno konstruktora, technologa, jak i całego działu produkcji oraz ich wytężony wysiłek zaowocowały ponad 50 prototypami łóżek, szafek nocnych i komód. Każdy z nich został poddany licznym testom. To dzięki nim większość mebli posiada certyfikaty, potwierdzające wysoką jakość produktów. Nowe modele mebli także „starać się” będą o atesty potwierdzające bezpieczeństwo użytkowania. Sprawdzenie mebli pod kątem konstrukcji i technologii, próby i wprowadzenie zmian, jeśli projekt tego wymagał, przyczyniły się do powstania prototypów, które są wiernym odzwierciedleniem tego, co w rezultacie trafia do domów klientów.

Tak spora liczba nowych wzorów mebli wymagała wykonania ponad 30 sesji zdjęciowych, które uwieczniły wyniki pracy zespołu BEDS.pl. Osiągnięty efekt to realne zaprezentowanie nowych produktów. W efekcie powstało ponad 1000 zdjęć. Zbliżenia na detale mebli, sposób otwierania szuflad, zagłówki łóżek, pokazanie struktury drewna i edycja zdjęć to dzieło grafika. Wszystko po to, aby produkty widoczne na stronie sklepu były wiernym odzwierciedleniem tych, które trafiają do domów klientów.

BEDS.pl oferuje ponad 170 łóżek drewnianych i tapicerowanych. Łóżka tapicerowane to absolutna nowość, natomiast oferta łóżek drewnianych została wzbogacona o nowe wzory oraz modele łóżek w czterech nowych gatunkach i rodzajach drewna. Dostępne do tej pory bukowe i dębowe meble do spania wzbogacone zostały o łóżka z nowych gatunków i rodzajów drewna. Buk twardzielowy o ciekawej i wielobarwnej strukturze, dąb sęczny z niewielkimi, podkreślającymi naturalność surowca sękami, naturalnie jasny jesion, piękny i ekskluzywny orzech amerykański o ciemnej barwie to nowe, wykorzystywane przez BEDS.pl gatunki i rodzaje drewna.

Taka ilość nowości przyczyniła się do powstania 10 nowych kategorii produktów. Główną z nich jest podział ze względu na materiał, z jakiego wykonane zostały łóżka. Ponadto dla ułatwienia stworzyliśmy kategorie, które sprawią, że klienci szybko znajdą to, czego poszukują. Kategoria łóżka według wzornictwa kryje w sobie meble podzielone ze względu na styl, design, natomiast podział według funkcji kryje łóżka dla seniorów i młodzieży, z pojemnikiem na pościel oraz szufladą pod łóżko.

Wszystko to wzbogaca nowa szata graficzna i nowe funkcjonalności BEDS.pl, prezentując nowy, świeży i bardziej przejrzysty wygląd strony. Grafika sklepu oraz jej układ to kolejne udogodnienie. Ponadto każdy może zamówić darmowe próbki materiałów, z których wykonane są meble. Wyszukiwarka produktów będzie pomocna w znalezieniu tego, czego aktualnie poszukujemy.