Zorganizuje wnętrze

Meble
Zorganizuje wnętrze

Jeśli jesteś zwolennikiem porządku, w Twoim mieszkaniu nie powinno zabraknąć funkcjonalnej i pakownej szafy z drzwiami przesuwnymi. W salonach Black Red White znajdziesz różne modele szaf, które dostosujesz do posiadanej garderoby i będziesz cieszyć się idealnie zorganizowanym wnętrzem.

Szafy z drzwiami przesuwnymi z oferty Black Red White Basic to propozycja skierowana do osób, które cenią nowoczesne, praktyczne rozwiązania w przystępnej cenie a jednocześnie takie, dzięki którym mogą zaaranżować wnętrze sypialni, garderoby czy przedpokoju zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Ciekawym pomysłem na praktyczne zagospodarowanie przestrzeni są szafy Colin, w których możliwe jest swobodne dobieranie poszczególnych elementów. Korpus szafy dostępny jest w trzech rozmiarach – 153, 183 oraz 220 cm oraz w trzech kolorach – dąb sonoma, dąb wenge i biały. Wybierając kolorystykę paneli frontowych mamy szerokie pole do popisu – aż 17 wersji, w tym panele lakierowane oraz szklane. Tak bogata oferta daje możliwość dopasowania szafy do charakteru i kolorystyki wnętrza. Co więcej, w szafach Colin możemy swobodnie dobierać wyposażenie wewnętrzne. W zależności od rzeczy, jakie będą w niej przechowywane, możemy zdecydować czy potrzebujemy dodatkowych półek czy też szuflad.

W odnalezieniu najlepszego pomysłu na szafę pomocny będzie kreator szaf Colin, dostępny na stronie www.basic.brw.com.pl. Dzięki niemu każdy może stworzyć oraz wycenić swój własny, niepowtarzalny model szafy.
Kolejną nowością w ofercie Black Red White są szafy z drzwiami przesuwnymi F19. To również propozycja skierowana do osób ceniących perfekcyjną organizację we wnętrzu. Korpus tego modelu dostępny jest w trzech rozmiarach – 200, 230 oraz 250 cm oraz dwóch kolorach. Natomiast fronty można wybierać spośród 4 różnych opcji kolorystycznych. Dzięki praktycznym rozwiązaniom, takim jak pojemne szuflady czy półki – zachowanie porządku i przechowywanie niezbędnych elementów garderoby będzie niezwykle proste.

Dla wszystkich, którzy poszukują pakownej szafy w nowoczesnej stylistyce Black Red White ma jeszcze jedną propozycję – szafy ubraniowe z drzwiami przesuwnymi Koda. Korpus tego modelu w wybarwieniu wenge zestawić możemy z frontami w trzech wersjach kolorystycznych, które posiadają ozdobną szklaną czarną lub białą aplikację. Szafy Koda zapewniają dużą przestrzeń do przechowywania, a ich funkcjonalność możemy zwiększyć montując dodatkowe półki.