Na zimowy sen – zimowa sypialnia

Dom
Na zimowy sen – zimowa sypialnia

Zimą szybciej zapada zmrok i później wstaje dzień. Dlatego łóżko staje się w tym czasie miejscem, które z trudem przychodzi nam opuścić. Dla Bydgoskich Mebli to ważny element w wyposażeniu naszych wnętrz, dlatego w swoich kolekcjach marka proponuje rozwiązania przeznaczone specjalnie do sypialni.
Sen jest niezbędny do życia, a w zimowych miesiącach wydaje się być szczególnie ważnym elementem naszego trybu życia. Dlatego sypialnia jesienią i zimą staje się prawdziwym królestwem, oazą snu.

To nie tylko łóżko, to aż łóżko
Kolekcja More to propozycja, która daje poczucie bezpieczeństwa, jak i swobody. Masywne bryły łóżka wpływają znacząco na komfort wypoczynku, a przestrzenne rozmiary nie ograniczają sennych ruchów. Ich forma została opracowana zgodnie z tendencjami wzorniczymi. Dlatego pozwala pokusić się o wezgłowie tapicerowane w ramach linii Inspire, lub też rozbudowane o szafki nocne z linii Time. To nie tylko modne, ale niezwykle wygodne rozwiązania: dzięki nim można oprzeć się podczas lektury w łóżku czy też mieć na wyciągniecie ręki niezbędne w sypialni drobiazgi.

Te nowoczesne propozycje kryją w sobie dodatkowo praktyczne funkcje, takie jak przestronne pojemniki na pościel, czy wygodnie cofnięty cokół. Nie sposób ich nie docenić podczas użytkowania na co dzień. Elementy kolekcji More to szafki nocne, komody oraz przestronne i pojemne szafy utrzymane w podobnym designie oraz w ciepłej, naturalnej kolorystyce, które pozwalają na dowolne aranżacje sypialni.

Kraina snów
Dla tych, dla których sypialnia to miejsce bardziej magiczne niż rzeczywiste Bydgoskie Meble przygotowały nostalgiczne kolekcje, nawiązujące do klasycznych linii wzorniczych. Wykorzystanie na ich użytek naturalnego drewna sosny wprowadza nastrój ciepła i spokoju do sennych aranżacji. Imperia to przykład masywnych, a zarazem minimalistycznych rozwiązań, które porządkują strefę wypoczynku i nadają jej lekkości. Duże tafle luster w szafach, które towarzyszą obszernym łóżom z kolekcji, dodają głębi i przestrzeni nawet niewielkim sypialniom. A poza tym, pozwalają uwierzyć, że po ich drugiej stronie istnieje bajkowa kraina.

Wiadomość umieszczono w kategorii: [Wnętrza, aranżacje i design]

Powiązane artykuły

  • Grupa IMS partnerem wystawy...

    Portal Meblarstwo 29 marca 2012

    Grupa IMS została partnerem pierwszej z cyklu wystawy „Europejski Design” organizowanej przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w ramach ta...

  • Babie lato w salonie

    Trendy i inspiracje 01 października 2012

    Najjaśniejsza z barw sprawdza się nie tylko w pokoju dziennym. Biały kolor rozjaśnia sypialnię, gabinet, przedpokój, nadaje im lekkości i świ...