Artykuły

 • Siatka
 • Pomoże uporządkować garderobę

  Dom 15 stycznia 2015

  Do tego, aby ulubiona para spodni, żakiet, eleganckie szpilki i kolekcja apaszek zawsze miały swoje miejsce potrzebna jest dobrze zaprojektowana szafa. Proponujemy zwrócić uwagę na system szaf Wektra od Black Red White.

 • Zagospodarują każdą szafę

  Dom 23 kwietnia 2014

  Na początku kwietnia br. na rynku akcesoriów meblowych pojawiły się nowe modele produktów do aranżacji przestrzeni garderoby pod nazwą Elegance wprowadzone przez firmę GTV. Ich wyróżnikiem jest elegancki biały kolor.  

 • Drugie życie garderoby

  Dom 05 czerwca 2013

  Są takie miejsca w domu, które w dzieciństwie pełniły funkcje strategiczne, pozwalając na przykład schować się przed całym światem. Do takich miejsc należy chociażby garderoba lub szafa. Jak je odnowić, gdy służą nam już od wielu lat?

 • Zorganizuje wnętrze

  Meble 26 marca 2013

  Jeśli jesteś zwolennikiem porządku, w Twoim mieszkaniu nie powinno zabraknąć funkcjonalnej i pakownej szafy z drzwiami przesuwnymi. W salonach Black Red White znajdziesz różne modele szaf, które dostosujesz do posiadanej garderoby i będziesz cieszyć się idealnie zorganizowanym wnętrzem.

 • Rozwiąże problem

  Dom 02 listopada 2011

  Garderoby przedpokojowe są idealnym rozwiązaniem problemu "puchnących szaf". Dzięki nim nasze płaszczce i buty będą zawsze na miejscu. Na szczególną uwagę zasługuje Garderoba Fox FOXD01, którą posiada w swojej ofercie sklep www.extrapunkt.pl.

 • Sposób na garderobę

  Dom 29 września 2010

  Każdy, komu dane było posiadać w domu oddzielną garderobę wie, jak przydatne jest to pomieszczenie. Daje możliwość posegregowania i przemyślanego poukładania nie tylko odzieży, ale także wielu innych dużych i często nieforemnych przedmiotów, na które nie możemy znaleźć w domu miejsca.