Artykuły

 • Siatka
 • Grzejniki dla minimalistów

  Ogrzewanie 24 stycznia 2015

  2012 i Doris to modele grzejników wyposażonych w grzałkę nurkową ze stali nierdzewnej inox i specjalny płyn grzewczy Fluide, dzięki któremu grzejnik elektryczny ogrzewa podobnie jak tradycyjny. Ich wzornictwo zaspokoi gusta osób ceniących minimalizm.

 • Grzejniki jak modele

  Ogrzewanie 08 grudnia 2014

  Są jak modele na wybiegu: nienaganna sylwetka i wspaniała prezencja. Jak im na imię? Horta i Almada. W wysmakowanym stylu nie tylko rozgrzeją, ale także zaspokoją zmysły.

 • Oszczędzanie dzięki prognozie pogody

  Ogrzewanie 24 listopada 2014

  Szwedzki system regulacji ogrzewania w budynku eGain bazuje nie tylko na temperaturze, ale uwzględnia także inne czynniki pogody, między innymi opady atmosferyczne czy siłę wiatru. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą obniżyć koszty ogrzewania przy jednoczesnym podniesieniu komfortu cieplnego.

 • Grzejnik idealny do kuchni i łazienki

  Ogrzewanie 28 października 2014

  Grzejnik promiennikowy to urządzenie, które w łazience umożliwi szybki wzrost temperatury, natomiast w kuchni zapobiegnie stratom energii podczas wietrzenia i zadba o czyste powietrze. Jest to więc grzejnik idealny do tych pomieszczeń.

 • Szwedzki patent na oszczędzanie energii

  Ogrzewanie 14 października 2014

  System regulacji pogodowej eGain to realne oszczędności energii cieplnej, niższe rachunki i obniżenie emisji CO2 do atmosfery. Ale przede wszystkim poprawa komfortu cieplnego dla mieszkańców.

 • Jaki grzejnik do łazienki?

  Ogrzewanie 25 września 2014

  Ogrzanie pomieszczenia, możliwość suszenia bielizny, estetyka to przykłady funkcji, które musi spełnić grzejnik w łazience. Co jeszcze należy wiedzieć, aby wybrać odpowiedni model podpowiada Michał Gołaś z firmy Stelrad, renomowanego producenta grzejników.

 • Deski drewniane na ogrzewanie podłogowe: wybór, m...

  Ogrzewanie 07 lipca 2014

  Od kilkunastu lat w krajach Europy Zachodniej podłogi drewniane układane są z powodzeniem na systemy ogrzewania podłogowego. Pomimo iż trend ten w Polsce nie ma tak długiej historii, obrósł już wieloma legendami – wynikającymi z błędnego przekonania, że drewno jako naturalny izolator nie jest najlepszym rozwiązaniem na ogrzewanie p...

 • Grzejnikowy design

  Ogrzewanie 15 listopada 2013

  Minęły czasy, kiedy grzejnik spełniał w pomieszczeniu rolę jedynie źródła ciepła. Obecnie grzejniki są także elementem dekoracyjnym, a stylistyka grzejników firmy Enix nie boi się zestawienia nawet z ikonami designu, tworząc  z wyposażeniem wnętrza harmonijną aranżacyjnie, spójną wzorniczo całość. 

 • Nowość wśród radiatorów

  Ogrzewanie 07 listopada 2013

  Elektryczny grzejnik Alcove, wprowadzony w tym roku do sprzedaży przez firmę Atlantic Polska, jest jednym spośród kilku grzejników radiacyjnych wyprodukowanych do tej pory przez Atlantic. Nowościami technologicznymi zastosowanymi w tym modelu grzejnika są funkcje wietrzenia i antyalergiczna.

 • Grzejnik odmieni łazienkę

  Styl 20 sierpnia 2013

  Grzejniki Dalis i Irys z oferty firmy Enix zaspokoją gusta zarówno zwolenników nowoczesności jak i klasyki. Zobaczmy, jak za ich pomocą można odmienić łazienkę.

 • Wybieramy grzejnik do łazienki

  Ogrzewanie 06 czerwca 2013

  Problem ze skutecznym ogrzaniem łazienki rozwiąże odpowiednio dobrany grzejnik, który dodatkowo powinien być ozdobą łazienki i służyć przez długie lata. Wyposażony w dodatkowe akcesoria może stać się suszarką na ręczniki, wygodną półeczką, a także dzięki zainstalowaniu dodatkowej grzałki elektrycznej, dogrzewać nas poza sezonem grzew...

 • Pomysł na grzejnik

  Ogrzewanie 28 marca 2013

  Zebra i Drada to grzejniki, które dla marki Instal-Projekt zaprojektowało dwoje młodych projektantów: Karolina Rybarczyk i Adam Pulwicki. Grzejniki te charakteryzują wyrazista graficznie, prosta forma, a także łatwość obsługi.