Artykuły

 • Siatka
 • Schody w ekstrawaganckim stylu

  Schody 09 października 2014

  Wybierają je zarówno minimaliści jak i osoby, które chcą nadać przestrzeni mieszkalnej więcej światła i lekkości. O co chodzi? O schody ze szklanymi wykończeniami.

 • Schody tylko dla ciebie

  Schody 11 sierpnia 2014

  Najnowsza propozycja Rintal Polska to schody do wnętrz Milo. Wyróżnia je konstrukcja pozwalająca na zastosowanie dowolnie wybranych materiałów wykończeniowych. Projektanci zadbali, aby ostateczny wygląd schodów zależał tylko od nas – naszego gustu oraz stylu mieszkania.

 • Rintal Polska obchodzi jubileusz

  Schody 16 lipca 2014

  Powstała jako firma trzech udziałowców zatrudniających osiem osób. Dziś to jeden z najbardziej uznanych graczy wśród polskich producentów schodów do wnętrz działających na skalę przemysłową. Firma Rintal Polska z siedzibą w Tczewie (województwo pomorskie) obchodzi swój 20. jubileusz.

 • Nieszablonowe schody

  Schody 09 stycznia 2014

  Włoscy projektanci schodów do wnętrz zaskakiwali nie raz, jednak rodzimi architekci także nie pozostają w tyle w projektach nowych modeli schodów. Przykładem są projektanci Rintal Polska, którzy przedstawiają modele schodów w niezwykle luksusowej odsłonie, nadającej wnętrzu indywidualnego charakteru i unikalnego smaku.

 • Schody w dobrych rękach

  Schody 27 listopada 2013

  Jak zabezpieczyć schody, które są miejscem bardzo intensywnej eksploatacji, a tym samym narażone na uszkodzenia mechaniczne, zadrapania i otarcia? Poznajmy kilka złotych zasad ich zabezpieczania.

 • Schody po nowemu

  Schody 18 września 2013

  Schody wykonane z drewna to rozwiązanie przywołujące wspomnienia z domu rodzinnego. Obecna propozycja  w zakresie systemów wykończenia schodów, którą proponuje firma Kopp, z pewnością sprosta  zróżnicowanym oczekiwaniom i wymaganiom.

 • Szczegół tkwi w stopniu

  Schody 10 maja 2013

  Dojścia do tarasu, przydomowe schody czy podejścia na skarpy wymagają odpowiedniego dopasowania rozmiaru stopni do zagospodarowania terenu. Zadanie to ułatwią zróżnicowane długości poszczególnych elementów nowego systemu schodowego Imperial od firmy Bruk-Bet.

 • Rintal Polska prezentuje nowy model schodów ...

  Schody 16 stycznia 2012

  Delikatna, wręcz minimalistyczna forma połączona z niespotykaną do tej pory konstrukcją - Rintal Polska przedstawia nowy model schodów dywanowych. Otto to propozycja oparta na stylowym wzornictwie oraz finezyjnym wykonaniu sprawiającym, że schody stają się niezwykle efektownym elementem każdego wnętrza.

 • Półmetek konkursu na projekt schodów modułowych

  Schody 20 lipca 2011

  Konkurs organizowany pod patronatem Rintal Polska jest już na półmetku. Tylko tutaj potencjalni uczestnicy konkursu dowiedzą się co powinien zawierać idealny projekt i jakich błędów należy się wystrzegać.