Artykuły

 • Siatka
 • Moduł Szaf Wnękowych dla projektantów

  Oprogramowanie 12 listopada 2013

  Moduł Szaf Wnękowych – nowość rynkowa z końca września – powstał, aby pogodzić interesy projektantów, producentów nietypowych mebli i stolarzy. Długa faza testowania oraz realizacja potrzeb i wdrożenie sugestii użytkowników programów do projektowania wnętrz zaowocowała narzędziem kompleksowym i innowacyjnym....

 • Postaw na biel

  Styl 12 listopada 2013

  White Collection to elegancka linia białych mebli dziecięcych marki My Room, stanowiąca współczesną interpretację klasycznych wzorów. Meble te efektownie łączą klasyczną stylistykę z funkcjonalnymi rozwiązaniami ułatwiającymi dzieciom naukę, zabawę oraz  przechowywanie ubrań i zabawek. 

 • Te płytki spełnią marzenia

  Dom 21 sierpnia 2013

  Płytki ceramiczne spod marki Opoczno znane są nam doskonale. Sprawdzą się one doskonale zarówno w kuchni jak i łazience. Zobaczmy, jak można odmienić kuchnię przy pomocy wybranych z oferty firmy kolekcji płytek. 

 • Grzejnik odmieni łazienkę

  Styl 20 sierpnia 2013

  Grzejniki Dalis i Irys z oferty firmy Enix zaspokoją gusta zarówno zwolenników nowoczesności jak i klasyki. Zobaczmy, jak za ich pomocą można odmienić łazienkę.

 • Solidny przepis na relaks

  Meble 23 lipca 2013

  Na przyjemność składa się kilka elementów, tak jak na ulubione ciasto. Jaki przepis ma dla nas firma SITS? Przekonajmy się.

 • Drewno powraca do wnętrz

  Styl 04 lipca 2013

  Pomimo że drewno od zawsze gościło w naszych mieszkaniach, nie zawsze było doceniane. Wielu osobom kojarzyło się z nieco niemodnym już wzornictwem. Obecnie jednak znów zyskuje uznanie. Coraz większą popularnością cieszy się łączenie nowoczesnych form i kształtów z naturalnymi, klasycznymi materiałami.

 • Zdobią najzacniejsze salony świata

  Kolekcje mebli 04 lipca 2013

  Firma Meble Starogdańskie Ryszard Gosz z Wejherowa w województwie pomorskim zajmuje się produkcją mebli starogdańskich. W kolekcji znajdują się egzemplarze, które zostały pieczołowicie wykonane przez najlepszych rzeźbiarzy w Polsce Północnej. Stanowią one ozdobę najzacniejszych salonów na całym świecie. Z właścicielem ...

 • Klasyka lepsza od sezonowych trendów

  Styl 02 lipca 2013

  Urządzanie mieszkania w klasycznym stylu może być nie lada wyzwaniem. Przypatrzmy się pomysłom architektek z pracowni Forma Alternatywna, które wykorzystały urządzając mieszkanie na warszawskim Wilanowie.

 • Marylin Monroe wciąż inspiruje

  Meble 23 czerwca 2013

  Nieśmiertelny blask tej legendarnej gwiazdy kina jest nieustającą inspiracją dla kreatorów dobrego stylu w rozmaitych dziedzinach. Jak sprawić, by legenda zagościła w naszym domu i pozostała w nim na długo po zakończeniu seansu filmowego? Po prostu kupić od Sits sofę Marylin. 

 • Ponadczasowa Savoia

  Kolekcje mebli 23 czerwca 2013

  Kolekcja Savoia jest stale rozbudowywaną nowością w ofercie firmy Meblonowak z Dobrodzienia. Jest to dostojna kolekcja o ponadczasowym charakterze dla osób ceniących sobie prostotę formy.

 • Aby sny były kolorowe

  Styl 17 czerwca 2013

  Z roku na rok trendy w aranzacji wnętrz stają się coraz bardziej ekstrawaganckie. Razem z Joanną Hoc-Kopiej, która urządzała pokoje w najróżniejszym stylu w swoim Dworze Korona Karkonoszy, zdradzamy kilka fenomenalnych rozwiązań, które odmienią sypialnię. 

 • Pokój dla małego mężczyzny

  Dom 14 czerwca 2013

  Jak urządzić pokój chłopca przy pomocy mebli o eleganckiej, lekkiej linii i stonowanej kolorystyce? Jakie dodatki wykorzystać, aby nasz mały mężczyzna czuł się w nim jak w swoim imperium?