Artykuły

 • Siatka
 • Oaza w środku miasta

  Styl 12 sierpnia 2014

  Wnętrza przytulne, domowe i emanujące spokojem to prawdziwa oaza w środku miasta. Taki klimat dominuje w stylach angielskim lub prowansalskim. Aby go uzyskać, należy zastosować kilka aranżacyjnych zasad. Jakich?  

 • Szyk w angielskim stylu

  Styl 21 października 2013

  Salon w angielskim stylu pełen jest elegancji, rodzinnych pamiątek, delikatnych kwiatowych motywów. Nieodparty urok i czar oraz niezwykła atmosfera takiej aranżacji sprawiają, że coraz chętniej zapraszamy je do swoich mieszkań. 

 • Wnętrze w stylu angielskim

  Styl 01 października 2013

  Specyficzny klimat stylu angielskiego nie każdemu przypadnie do gustu. Ale tym, którzy się na niego zdecydują urządzając wnętrze,  zapewni ciepłą domowa atmosferę, tak mile widziana szczególnie w czasie polskiej jesieni.

 • Kolekcja dla małych księżniczek

  Akcesoria i dodatki 23 lipca 2013

  Narodziny syna księżnej Kate i księcia Karola stały się inspiracją nowej kolekcji akcesoriów dekoracyjnych studia Caramella. Z tą różnicą, że Kolekcja Królewska, bo taką nosi ona nazwę, powstała z myślą o małych dziewczynkach.

 • Nowość wprost z Londynu

  Styl 03 czerwca 2013

  Nowa seria lamp London firmy Nowodvorski Lighting została stworzona z myślą o młodych globtrokerach zafascynowanych Londynem. Lampy te pomogą im poprzez aranżację pokoju, w którym spędzają większość wolnego czasu, wyrazić swoje zainteresowania.

 • Jadalnia w białej tonacji

  Dom 08 kwietnia 2013

  Przestronna, jasna, elegancka i funkcjonalna. Jest najlepszym miejscem na rodzinne przyjęcia, ale i codzienne spotkania przy wieczornej kolacji. W „białej” jadalni panuje uroczysty nastrój oczekiwania na gości, którzy zasiądą przy długim stole o nogach przypominających klasyczne kolumny, na komfortowych tapice...

 • Srebrzyście, złociście, czyli karnawałowo

  Styl 25 stycznia 2013

  Karnawał to czas eksplozji pozytywnych emocji i entuzjazmu, które pojawiają się wraz z Nowym Rokiem. Jak głosi stare porzekadło: „z nowym rokiem, nowym krokiem”. Nie ma zatem lepszego sposobu na uczczenie pierwszych miesięcy roku niż udział w hucznym i radosnym przyjęciu karnawałowym. 

 • Kuchnia w stylu angielskim lat 50.

  Dom 12 sierpnia 2011

  Kuchnia, czyli królestwo angielskiej gospodyni domowej, pełne jest lśniących  czystością sprzętów AGD o zaokrąglonych krwędziach, pastelowych kolorów, kwiatków, grochów i kratek na zastawie, obrusach, ręczniczkach i przepełnione zapachem apetycznych potraw.

 • Ceramiczne płytki w stylu angielskim

  Styl 15 kwietnia 2011

  Najsłynniejszym i najstarszym centrum produkcji płytek ceramicznych jest holenderskie miasto Delf. Charakterystyczne, biało- niebieskie płytki są produkowane w tym regionie już od XV wieku. Jednak to brytyjskie płytki rozpowszechniły się w całej europie. W XIX wieku rozpowszechniły się one  w europejskich kuchniach i  łazienkach....

 • Porcelana w angielskim stylu – kolekcja Rose m...

  Akcesoria i dodatki 05 stycznia 2011

  Wnętrza urządzone w angielskim stylu są eleganckie, przytulne i pełne barwnych, kwiatowych akcentów. Róża, uwielbiany przez Anglików motyw dekoracyjny, jest niezbędnym elementem wystroju takiego mieszkania.