Artykuły

 • Siatka
 • Wprowadzą w świat orientu

  Styl 22 grudnia 2014

  Sztandarowym produktem marki Guell LaMadrit, dostępnej w warszawskim salonie Home Sweet Home, są luksusowe tkaniny ozdobione różnorodnymi motywami w tysiącach kolorów. Dzięki hiszpańskim projektantom można teraz poczuć się we własnym domu jak w słonecznej, hiszpańskiej posiadłości.

 • Dzika Afryka we wnętrzu

  Styl 23 czerwca 2013

  Aranżacja w stylu afrykańskim to propozycja dla ludzi z duszą podróżnika, śmiałych, poszukujących wrażeń. To melanż żywych, głębokich kolorów, dzikości i tajemniczości.

 • Z indyjskiego warsztatu

  Meble 19 czerwca 2013

  Szafa może mieć tyle odmian, ilu projektantów i wykonawców. Prezentowany mebel jest wynikiem wielu tygodni pracy jednego z hinduskich rzemieślników, prowadzacego swój mały warsztat na indyjskiej prowincji. Jaki jest efekt, oceńcie sami.

 • Lampy o finezyjnych kształtach

  Styl 22 maja 2013

  Rattan to materiał nadający wnętrzom egzotyki. Może być wykorzystany do wyplatania mebli, koszy i innych przedmiotów, chociażby takich jak lampy. Przykładem są kolekcje Lucan, Elsene i Prescot marki Nowodvorski Lighting, lampy, które swoimi finezyjnymi kształtami przypominają kwiaty.

 • Trzy kolekcje ze zbioru Dywilan Dywany Świata

  Styl 17 grudnia 2012

  Od kilku tygodni na polskim rynku dostępny jest zbiór kolekcji dywanów pod nazwą Dywilan Dywany Świata. Składa się na niego siedem kolekcji, tzry z nich wykonane są z wiskozy, natomiast pozostałe cztery z soft polipropylenu z efektem jedwabiu, wełny bądź postarzałych dywanów ręcznie wiązanych.

 • Egzotyczna czekolada w łazience

  Dom 04 grudnia 2012

  Smakowite barwy – głęboki, czekoladowy brąz i kremowe odcienie płytek imitujących drewno, z minimalistycznymi dodatkami i złotymi akcentami, zmienią zwyczajną łazienkę w prawdziwe domowe SPA. Wyrafinowane dekory inspirowane Krajem Kwitnącej Wiśni dodadzą aranżacji przytulności, a zarazem szczypty egzotyki.

 • Być jak polska Kleopatra

  Styl 26 października 2012

  Legendarna władczyni Egiptu delektowała się w swoich pałacach kąpielami w mleku, stając się dzięki nim symbolem piękności. Nie trzeba jednak lecieć aż do Kairu, by zażyć podobnych rozkoszy w wyjątkowej przestrzeni i zadbać o swoją urodę. Tego typu atrakcje oferują też stare polskie zamki zaadaptowane na ekskluzywne hotele. W nich poczujemy się ...

 • Magiczny korek

  Styl 28 września 2012

  Każdy z nas może stać się artystą – twórcą jedynym i niepowtarzalnym. Kiedy? Zawsze, gdy decydujemy się na jakąkolwiek zmianę w mieszkaniu, stajemy się poniekąd artystami. Efekt końcowy zależy od naszej wyobraźni i twórczej pomysłowości.