Artykuły

 • Siatka
 • Dla zwolenników aranżacyjnych eksperymentów

  Styl 27 listopada 2013

  Ceniony przez mężczyzn, uwielbiany przez kobiety – taki jest LED Oliver, nowoczesna seria ledowego oświetlenia typu spot firmy SPOT Light. Kolekcja ta wyróżnia się minimalistycznym designem, który efektownie uzupełni odważne aranżacje bazujące na surowych formach i metalicznych wykończeniach. 

 • Beton, drewno czy ceramika?

  Styl 16 kwietnia 2013

  Tęsknimy za niebanalnymi wnętrzami o surowej, bezkompromisowej stylistyce. Podziwiamy jasne i proste wnętrza skandynawskie oraz industrialne, pofabryczne przestrzenie. Coraz częściej ten rodzaj inspiracji przekracza progi mieszkań i wykorzystuje naturalne możliwości aranżacyjne. W kolekcji płytek Concrete&deco marki Tubądzin spotkały s...

 • Postindustrialny design

  Styl 19 września 2012

  Do niedawna postindustrialne wnętrza starych fabryk utożsamiane były jedynie ze środowiskiem artystycznym. Dziś tak zwane lofty - mieszkania stylizowane na pofabryczne bądź mieszczące się w murach zapomnianych magazynów i hal produkcyjnych - stanowią szczyt ekstrawagancji, oznakę zamożności i dobrego smaku. 

 • Gratka dla estetów

  Porady eksperta 20 grudnia 2011

  W ofercie firmy Pfleiderer, pojawiły się nowe  płyty meblowe i dekory dla miłośników estetycznych rozwiązań. Jedenaście nowych struktur blatów kuchennych i dwie kolekcje przeznaczone do aranżacji wnętrz zostało pomyślanych jako idealne narzędzia do kreowania funkcjonalnego i charakterystycznego wnętrza.