Artykuły

 • Siatka
 • Święta w nowoczesnym wydaniu

  Styl 10 grudnia 2013

  Sklep internetowy Fototapeta4u.pl w tym roku stawia na nieco inny klimat, adresowany do osób, które w swoich wnętrzach chciałyby stworzyć świąteczną atmosferę nowoczesnego wzornictwa. 

 • Z polskiego drewna dębowego

  Styl 20 listopada 2013

  Do wnętrz, w których dominują pudrowe róże, odcienie wanilii czy delikatne beże idealnie pasować będą kremowe drzwi Kameduł polskiego producenta drzwi drewnianych firmy CAL. Ponadto te drzwi świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o niewielkim metrażu lub tam, gdzie brakuje światła.

 • Delikatnie, ale z kolorem

  Styl 21 sierpnia 2013

  Meble kuchenne wykonane w jednym kolorze, najlepiej w bieli, to pójście po najmniejszej linii oporu. Jeśli chcesz stworzyć wnętrze dalekie od banału, zabaw się kolorami. Czym się kierować podczas realizacji tego trudnego zadania doradzą projektanci z firmy KAM z Milejewa.

 • Te płytki spełnią marzenia

  Dom 21 sierpnia 2013

  Płytki ceramiczne spod marki Opoczno znane są nam doskonale. Sprawdzą się one doskonale zarówno w kuchni jak i łazience. Zobaczmy, jak można odmienić kuchnię przy pomocy wybranych z oferty firmy kolekcji płytek. 

 • Grzejnik odmieni łazienkę

  Styl 20 sierpnia 2013

  Grzejniki Dalis i Irys z oferty firmy Enix zaspokoją gusta zarówno zwolenników nowoczesności jak i klasyki. Zobaczmy, jak za ich pomocą można odmienić łazienkę.

 • DIAGO, czyli na ukos

  Meble 06 sierpnia 2013

  Podczas lipcowego festiwalu Gdynia Design Days przeżyliśmy wiele estetycznych emocji, których powodem były projekty polskich projektantów. Wśród twórców obecnych na targach w Gdyni, którzy poruszyli pokłady naszej estetycznej wrażliwości, była trójmiejska grupa projektowa Tabanda wraz z projekt...

 • Jak małym kosztem zmienić wnętrze

  Styl 25 lipca 2013

  Kilka nowych detali, małych zmian kolorystycznych czy dekoracyjna fototapeta mogą odmienić charakter wnętrza. A lato jest najlepszą porą na takie zmiany. Fotolia, wiodący dostawca zdjęć w Europie, proponuje kilka ciekawych, letnich propozycji aranżacyjnych. Poddajmy się zatem inspiracji.

 • Kuchnia w domku za miastem

  Dom 18 lipca 2013

  Gdy za oknem grzeje słońce, czujemy potrzebę odpoczynku na łonie natury. Najlepiej, gdy jesteśmy posiadaczami domku w otoczeniu lasów, nad rzeką lub jeziorem. Jak urządzić kuchnię w drugim, wiejskim domu? Zobaczmy.

 • Najważniejsza jest myśl przewodnia

  Styl 16 lipca 2013

  Skąd Polacy czerpią wiedzę o designie, nowoczesnych projektach i czy potrafią tę wiedzę wykorzystać? Odpowiedzi na to pytanie spróbujmy doszukać się wspólnie z architekt wnętrz Katarzyną Kowal.

 • Jedyne takie drzwi

  Styl 10 lipca 2013

  Firma Interdrex jako jedyna w Polsce oferuje drzwi w błyszczącej okleinie Glossa. Wpisują się one idealnie w powracającą modę na meble i drzwi na wysoki połysk.

 • Drzwi kuchenne to ważna sprawa

  Styl 05 lipca 2013

  Jakie drzwi wybrać do nowoczesnej kuchni? Czy muszą być białe, czy raczej w bardziej zdecydowanych kolorach, na przykład zieleń lub fuksja? Wszystko zależy od aranżacji domowego wnętrza. Warto przy tym pamiętać o kilku zasadach.

 • Drewno powraca do wnętrz

  Styl 04 lipca 2013

  Pomimo że drewno od zawsze gościło w naszych mieszkaniach, nie zawsze było doceniane. Wielu osobom kojarzyło się z nieco niemodnym już wzornictwem. Obecnie jednak znów zyskuje uznanie. Coraz większą popularnością cieszy się łączenie nowoczesnych form i kształtów z naturalnymi, klasycznymi materiałami.